25. yıl kutlaması

İlk olarak Kasım 1992’de yayın hayatına başlayan otomobil dergisi Auto SHOW, 25 yılı geride bıraktı.

Atlas - - Panorama -

Çeyrek asırdır yeni otomobilleri, fuar yeniliklerini, konsept modelleri ve test sürüşlerini en doğru şekilde okurlarına ulaştıran Auto SHOW’un 25. yılı, 28 Kasım 2017 akşamı Maçka House of Brothers’ta, Aytemiz ve Hugo Boss sponsorluğunda yapılan bir etkinlikle kutlandı. Doğan Burda Dergi Grubu CEO’su Cem Başar’ın ev sahipliğinde düzenlenen geceye otomotiv sektörünün üst düzey yöneticileri ile otomotiv pazarlama ve iletişimcileri katıldı.

Doğan Burda Dergi Grubu CEO’su Cem Başar, Auto SHOW’un Yayın Direktörü Murat Köksal ve Yayın Yönetmeni Hırant Kasapoğlu’nun katıldığı 25. yıl temalı pasta kesiminin ardından Cem Başar bir konuşma yaparak, otomotiv sektörüne ve gecenin sponsorları olan Aytemiz ve Hugo Boss’a teşekkür etti. Hülya Uysal’ın müzik performansıyla renklenen gecede Auto SHOW’un otomotiv sektörüne olan katkısının daha da artacağı vurgulandı

Auto SHOW’un 25. yıl pastasını Yayın Yönetmeni Hırant Kasapoğlu, Doğan Burda Dergi Grubu CEO’su Cem Başar, Yayın Direktörü Murat Köksal (soldan sağa) kesti.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.