Hem büyük, hem de şık

Auto Show - - TUNING ABT SPORTSLINE VW T5 -

Hafif ticari araçlara da modifiye yapılabiliyor. Hem de, fotoğraflarda da görüldüğü gibi çok şık da olabiliyor. Abt yaptığı uygulamalarla T5’i bir görsel şölene çevirdi.

Birçok evlilikte yedinci yılda sorunlar yaşanmaya başlasa da, 11 yıl gibi rekor bir süreninin sonunda bile, VW T5 hala çekiciliğini korumasını biliyor.

VW araçlarının tuning uzmanı ABT Sportsline özel bir uygulama ile T5’i tekrar parlatıyor. Avrupa’da boya ve montaj işlemleri dahil 5.690 Euro’ya, T5 sahipleri ön ızgara, arka spoyler, amortisörler ve CR model 20 inçlik jantlara sahip olabiliyor.

VW minibüsün standart versiyonu bile konfor, performans ve sportiflik konusunda neredeyse binek otomobiller ile aynı seviyede. ABT imzalı sportif yürüyen aksamı ile ağırlık merkezi daha da aşağıya çekilen T5 ise, bu sayede, normalde olduğundan daha dinamik bir sürüş sunuyor. Aşağıya çekilen ağırlık merkezi aynı zamanda araca görsel bir zenginlik de sunuyor. ABT CR tasarıma sahip 20 inçlik devasa jantlar, T5’i çok daha dinamik hale getiriyor. Çift kollu jantın iç kısmı mistik antrasit mat rengi ile tam bir uyum sergiliyor.

Küçük bir ayrıntı olmasına karşın, büyük fark yaratan ve aracın gövde rengi ile aynı olan ABT imzalı ön ızgara ise, T5 meraklılarına görsel şölen sunuyor. T5’i trafikte arkadan takip edenler için ise küçük bir uyarı daha kullanılmış. Alçaltılan aracın dengesini koruyabilmek ve standart bir T5 olmadığını belirtmek için, arka tarafa spoyler uygulaması yapılmış, bu da Abt T5’in trafikte hakettiği saygıyı görmesini sağlıyor.

Minibüs olmasına karşın binek otomobil kadar dinamik.

Standart T5 değil. Arka spoyler uyarı niteliğinde!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.