Daha güvenli ve daha cimri

Auto Show - - GÜNCEL CITROEN JUMPER -

Piyasaya ilk çıktığı günden bu yana 800.000 adet satış rakamına ulaşan Citroen Jumper, yenilenerek standartları yeniden belirliyor.

Yenilenen Citroen Jumper’da kullanılan modern ve dinamik tasarım, ticari bir aracın da çekici olabileceğini gösterirken, sahip olduğu teknolojik özellikleri ile de göz dolduruyor. Yeni Citroën Jumper, iş hayatında karşılaşılaşılan zorlukların üstesinden gelecek şekilde tasarlanmış. Her detayı ile Citroën uzmanlığı ve mühendisliğini yansıtan yeni Jumper; Elektronik Stabilize Programı (ESP), Yokuş Kalkış Desteği (Hill Holder), Yokuş İniş desteği (Hill Descent Control) ve kaygan zeminde tutunmayı artıran Akıllı Çekiş Sistemi (ITC) ile güvenli sürüş konusuna verdiği önemi ortaya koyuyor.

Citroën Jumper, Bluetooth ve LED gündüz sürüş farları ile daha fazla teknoloji, 150 HP’lik motoruyla daha fazla performans ve daha düşük yakıt tüketimini bir arada sunuyor.

Model dönüşümüne uygun karoser yapısı

Citroën Jumper 3 farklı uzunluktaki (L2, L3, L4) karoser seçeneklerine sahip. Jumper aynı zamanda, 4.04 m’lik bir dingil mesafesi, H2’lik bir yükseklik ve 11,5 m3’ten 15 m3’e kadar değişen karoser tipleri sunuyor.

Yeni Jumper hem panel van hem de minibüs dönüşümüne uygun seçenekleri ile değişik profesyonel alanlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmış.

Verimli motor yelpazesi

Citroen Jumper 2.2 lt HDi isimli, iki farklı dizel motor seçeneğiyle pazara sunuluyor; HDi 130 (130 HP- 2,000 d/d’da 320 Nm tork) motoru uzun yol ve şehir içi kullanım performansına göre, yakıt tüketiminde mükemmel bir uyum yakalıyor. HDi 140 (140 HP - 2,000 d/d’da 350 Nm tork) motorunda ise güç, tork ve hızlanma üzerinde duruluyor.

Yeni Jumper, Türkiye pazarına, ilk etapta Van gövde yapısıyla ve 67.900 TL’lik başlangıç fiyatıya sunuldu. Üst motor ve donanım seviyesinde fiyat 73.400 TL.

Citroen Jumper, farklı sektörlerdeki iş kollarına hitap edebilecek bir yapıya sahip.

Arkadan görünüş oldukça sade. Yüksek tavan çizgisi yükleme hacmini olumlu etkiliyor.

Kokpitte sürücünün işini kolaylaştırmak için birçok göz düşünülmüş.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.