Opel-Mapfre işbirliğiyle Opel Kasko

Auto Show - - SERVİS ULTRA HAFİF TEKNOLOJİLER, OPEL KASKO -

Opel, Türkiye pazarı için, Mapfre Genel Sigorta işbirliğiyle, Opel araçlarına özel olarak hazırlanan yeni Opel Kasko ürününü tanıttı. Opel Kasko için yapılan tanıtım toplantısında, GM Türkiye Satış Sonrası ve Müşteri İlişkileri Operasyonları Müdürü Alpagut Girgin ve Mapfre Genel Sigorta Satış Kanalları, Satış ve Pazarlama Servis Yöneticisi Seydi Demir, her iki şirket arasındaki işbirliğinde önemli rol oyna- yan Opel Erdemir Yetkili Satıcısı Yüksel Erdemir’e, işbirliğine olan katkılarından dolayı bir teşekkür plaketi verdi. Opel Erdemir’in İstanbul Avcılar’daki plazasında yapılan tanıtım toplantısına Opel Türkiye ve Mapfre Genel Sigorta yetkilileri de katıldı. Toplantı sırasında Alpagut Girgin, Opel Kasko ürününde birincil amaçlarının, müşterilerin hasar sonrasında, Opel’in güvenlik ve kalite standartlarına uygun olarak onarılmış ve ilk günkü sağlamlığına kavuşturulmuş araçlarla seyahat etmelerini sağlamak olduğunu belirtti.

Opel Kasko’nun avantajları

Günümüzde araçlar, sürücü ve yolcu can güvenliğinin sağlanabilmesi için çok değişik yapıda metaller ve kompozit malzemelerle üretiliyor. Herhangi bir kaza anında araçtakileri korumaya yönelik bu güçlü yapı, kaza sonrası bilinçsiz kişiler tarafından yapılan onarımlarda bozulabilmekte, hem sürüş hem de kaza güvenliğinin azalmasına neden olmakta. Bu nedenle hasar almış araçların, kaza sonrasında da, ilk günkü sağlamlığını koruyabilmesi için, uzman teknisyenler tarafından yetkili servislerde onarımı ve orijinal parça kullanımı büyük önem taşıyor.

Normal bir kasko poliçesi yapıldığında sigorta şirketleri, hasar sonrasındaki onarımı, kendi anlaşmalı özel servislerinde, markanın standartlarına uygun olmayan koşullarda yaptırabiliyor. Oysa marka sigortası yapıldığı zaman onarımlar Opel Yetkili Servisleri’nde; eğitimli, konusunda uzman ve yetkin teknisyenler tarafından yapılıyor, orijinal yedek parça ve Opel onaylı boya kullanılıyor, dolayısıyla araç ve yolcu güvenliğinin Opel standartlarında sürdürülmesi sağlanıyor. Bunun yanı sıra Opel'in sağladığı garantilerin devam etmesi ve aracın 2.el değerinin korunması da ilave avantajlar olarak ortaya çıkıyor.

Cam dahil, tüm hasarlar anlaşmalı Opel yetkili servislerinde; orijinal parça ve Opel onaylı boya kullanılarak uzman teknisyenler tarafından onarılıyor. Cam hasarlarında muafiyet kesintisi yapılmıyor. Mini onarım kapsamındaki yıllık toplam 250 TL limitli küçük onarımlarında, sadece Opel yetkili servislerinde hizmet alıyorlar ve bu onarımlar hasarsızlığınızı etkilemez. 1.500 TL’ye kadar olan hasarlarda, eksper beklemeye gerek kalmıyor, aracın onarımına hemen başlanıyor. Yetkili olmayan kişilerce aracın çekilmesi halinde oluşan riskler için de koruma sunuluyor.

Opel Kasko'nun avantajları ise şunlar;

Opel Kasko tanıtım toplantısında Opel Erdemir Yetkili Satıcısı Yüksel Erdemir’e, katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.