Captur Outdoor satışa sunuldu

Auto Show - - GÜNCEL RENAULT CAPTUR OUTDOOR -

Renault’nun crossover temsilcisi Captur, özel seri Outdoor ile tazelendi. Outdoor, tampon ve jantlardaki farkı ile maceracı bir görünüme sahip. Her türlü koşulunda, yol tutuşu iyileştiren Extended Grip sistemi ise Outdoor’da standart olarak sunuluyor.

Captur ailesinin yeni üyesi, önde ve arkadaki tampon korumaları ve 17 inçlik siyah renk alüminyum alaşımlı jantları ile çok daha çekici bir görünüme sahip. Tavan ile gövdenin geri kalanı arasında kontrast oluşturan renklerin seçilmesine imkan sağlayan çift tonlu renk seçimi, Captur Outdoor’da standart. Outdoor’da yer alan diğer iç mekan özellikleri arasında kırmızı ön panel detayları ve karbon elyaf motifli direksiyon süslemeleri de var.

Standart olarak sunulan dokunmatik ekranlı R-Link navigasyon sistemi, canlı trafik bilgisi, radyo, telefon, e-posta, twitter, Facebook, Euronews haberler gibi birçok uygulamayı bünyesinde barındırıyor. Standart donanım listesi ise yokuş kalkış desteğinden elektronik denge programına kadar uzanıyor. Yol tutuşu optimize eden Extended Grip Sistemi Captur Outdoor’da yine standart.

Captur Outdoor’da biri benzinli (1.2 T 120 HP), diğer dizel (1.5 dCi 90 HP) olmak üzere iki motor sunuluyor. Ayrıca 6 ileri oranlı, çift kavramalı otomatik vites EDC de her iki motorla birlikte alınabiliyor. Giriş modeli olan 1.5 dCi 90 HP Stop & Start modelinde ise manuel şanzıman yer alıyor. Captur Outdoor versiyonu bu ay itibarı ile 67.800TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.