ABT AUDI S1

Auto Show - - Baş Sayfa -

En küçük Audi’ye 310 HP

Sportif ve kıvrak S1’in kaputunun altına ABT, 310 HP yerleştirdi.

Sportif Audi S1 modeli, Alman tuning uzmanı ABT tarafından elden geçirildi ve daha dinamik hale geldi. 231 HP’lik standart güç 310 HP’ye yükselirken, bunun yanında yeni amortisörler, mükemmel aerodinamik yapı ve uygun jantlar ile de sportif Audi, kompakt spor sınıfının en üst basamaklarına çıkıyor.

ABT tarafından elden geçirilen Audi S1, kesinlikle standardından çok daha fazla sürüş keyfi sunuyor. Standart olarak 231 HP güce sahip olan S1’in gücünün, yapılan işlemlerle 310 HP’ye çıkartılmış olması bunu gösteriyor. Yüzde 34 oranında artan güce karşın ABT mühendisleri, aynı zamanda 370 Nm tork değerini 440 Nm’ye çıkarttılar. Belirgin bir şekilde görülen ve yaklaşık 30 mm kadar alçaltılan küçük sporcu, yeni amortisörleri sayesinde daha iyi bir yol tutuşa sahip oluyor.

ABT imzalı yeni S1 ile sürücü adeta caddelerde uçuşa geçiyor. Performans artışının yanında, görsel açıdan da S1 tatmin edici bir görünüme sahip oldu. Aerodinamik görüntüsünü destekleyen ABT imzalı çamurluklar, jantlar ve spor kiti sayesinde ABT S1 tam bir görsel şölen sunuyor. İsteğe bağlı olarak 8 x 18 inçlik jantlar için müşteriler DR tasarımlı Gun Metal veya tek kollu Z5 titan mat siyah arasında tercihte bulunabiliyor. 225/35 R18 lastik ölçüleri dış görünümü tamamlıyor.

Dinamik yapıyı asfalta aktaran jantlar DR tasarımlı.

30 mm alçalıp uçuyor adeta.

310 HP ve 440 Nm tork.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.