YENİ MODELLER

Auto Show - - BAŞ SAYFA -

VW Tiguan Cup Skoda Octavia Combi 4x4

Octavia ailesi, Türkiye’de satışa sunulan Combi 4x4 ile büyüyor. Hareketli yaşam tarzına sahip aileleri hedefleyen Octavia’nın yeni versiyonu, 81.900 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Skoda, Türkiye’deki model çeşitliliğini Octavia RS ve Combi RS’in ardından Octavia Combi 4x4 ile daha da genişletti. Octavia Combi 4x4, 81.900 TL’den başlayan fiyatlarla pazara sunuldu. Ayrıca lansmana özel sınırlı sayıdaki araç için, 3.900 TL değerindeki panoramik sunroof da hediye ediliyor.

Octavia Combi 4X4, özellikle şehir dışında, zorlu yol şartlarına sahip bölgelerde yaşayanlara hitap ederken, 588 litrelik standart yükleme kapasitesiyle sınıfında lider. Arka koltuklarının katlanmasıyla yükleme hacmi, 1.718 litreye kadar çıkabiliyor.

Türkiye’de Elegance donanım paketi, 1.6 litrelik dizel motor ve 6 ileri manuel şanzımanla satılan Octavia Combi 4x4, 100 kilometrede ortalama 4.5 litre yakıt tüketiyor.

Octavia Combi 4x4’te kullanılan 5. nesil Haldex kavrama sistemi, ani kalkışlar ve hızlanmaların yanı sıra, yüksek süratli seyir ve kaygan zemin gibi güvenliği tehdit eden durumlarda çekiş sistemini ve tork dağılımını yöneterek maksimum yol tutuşu sağlıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.