40. YILA ÖZEL KUTLAMA

Auto Show - - GÜNCEL -

Bu yıl 43’üncü kez düzenlenen iki günlük 620 kilometre uzunluğundaki AVIS Boğaziçi Rallisi, Castrol Ford Team Türkiye’den Murat Bostancı-Onur Vatansever ekibinin birinciliğiyle sona erdi. Ukrayna’dan yarışa katılan 2013 Avrupa Ralli Kupası galibi Oleksandr SaliukEvgeny Chervonenko’nun ikinci sırada tamamladığı zorlu rallide üçüncülüğü Castrol Ford Team Türkiye’den geçen yılın birincisi Orhan Avcıoğlu-Burçin Korkmaz kazandılar. Bostancı-Vatansever bu zaferle, bu sezon dördüncü birinciliğe ulaşırken, aynı zamanda Türkiye Ralli Şampiyonası’nda liderlik koltuğuna yerleştiler.

‘DESTEK VERMEKTEN GURUR DUYUYORUZ’

40’ıncı yıllarında otomotiv sporlarına destek vermekten gurur duyduklarını dile getiren Avis Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici Avis’in bugün üçü yurt dışında olmak üzere toplam 84 ofis ve 32 bin adetlik araç parkıyla hizmet sunduğunu belirtiyor. Ekici, “Avis’in 40 yıldır araç kiralama sektöründeki hikayesi aynı zamanda Türkiye’deki kiralama sektörünün de tarihçesi. Kurulduğumuz günden bu yana tüm faaliyetlerimizi uluslararası standartlarda kurumsal yönetim ve müşteri odaklı yaklaşım içinde yürüttük ve kiralama sektörünün trendlerine yön verdik. Sektörün öncü ve lider firması olarak standartları koyan ve geliştiren bir misyon benimsedik. İlk uluslararası rezervasyon sisteminden ilk şoförlü araca, ilk uzun dönemli kiralama hizmetinden ilk havayolu işbirliğine kadar sektörü şekillendiren pek çok yeniliğin öncülüğünü yaptık. Diğer ülkelere başarı örneği olmaya devam etmekteyiz. Tüm bu uygulamaları yaparken, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini her zaman en ön planda tuttuk ve aldığımız ödüllerle başarımızı taçlandırdık” diyor. Ekici “Bu özel yılımızda, Boğaziçi Rallisi’ne katkı sağlamaktan ve otomobil sporlarına destek vermekten mutluluk duymaktayız. Ralliye katılan tüm sporcularu tebrik ediyorum” diyor.

TÜRKİYE’NİN EN KÖKLÜ OTOMOBİL SPORLARI ORGANİZASYONU AVIS BOĞAZİÇİ RALLİSİ, CASTROL FORD TEAM TÜRKİYE’DEN MURAT BOSTANCI-ONUR VATANSEVER EKİBİNİN BİRİNCİLİĞİYLE SONUÇLANDI

AVIS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici, “Bu özel yılımızda Türkiye’nin en eski ve en köklü uluslararası organizasyonlarından biri olan Boğaziçi Rallisi’ne katkı sağlamaktan ve otomobil sporlarına destek vermekten mutluluk duymaktayız” dedi. İki günlük 620 kilometre uzunluğundaki AVIS Boğaziçi Rallisi, Castrol Ford Team Türkiye’den Murat Bostancı-Onur Vatansever ekibinin birinciliğiyle sona erdi. AVIS, 40’ıncı yılını Boğaziçi Rallisi ile kutladı.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.