Otomobile

Auto Show - - SERVİS RESISTALL -

Yetişkin erkeklerin en sevdiği oyuncak şüphesiz otomobildir. Fiyatı ne kadar olursa olsun satın alınan otomobil sahibinin gözünde çok değerlidir. Bu değeri korumak hatta artırmak için birçok bakım seçeneği bulunuyor.

Bunlardan biri de bugüne kadar sadece ABD’de faaliyet gösteren Teksaslı oto koruma markası ResistAll oldu. ResistAll’un hizmetlerini yakından incelemek ve sonuçları görmek için Bayraktar Otomotiv’in yolunu tuttuk.

Boya ve döşeme koruma, oto kuaför ve bakım uygulamaları ile ResistAll, tüketicilere bakım konusunda yeni bir alternatif sunuyor. Yeni nesil nano teknoloji ile üretilen ResistAll, 0 km araçlara trafiğe çıkmadan önce uygulandığında, dış etkenlerden kaynaklanan zararlara karşı garantili bir koruma sunuyor ve aracın ilk günkü gibi yeni kalmasını sağlıyor. ResistAll ürünleri ile korunan otomobiller güneş ışığından, yağmurdan, endüstriyel döküntülerden, kuş pisliğinden, hatta asit yağmurlardan bile uzun süre etkilenmiyor.

Yıkama, bakım ve koruma başlıkları altında her ihtiyaca ve bütçeye uygun 5 alanda 25 farklı hizmet paketi sunan ABD’li markanın, otomobilin boyasını dış etkenlere karşı uzun süre koruyan çevre dostu ResistAll NG ve NG2 Koruma Hizmeti, yeni araçlarda 5 yıl, ikinci el araçlarda ise 3 yıl garanti ile sunuluyor.

ResistAll NG ve NG2 ürünleri, en katı Uçucu Organik Bileşenler Standartları’na uyumlu. Yani insan sağlığına zarar verebilecek kimyasalların havaya karışmasına yol açmıyor.

Far camları solmaya karşı koruma altına alınıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.