5. element

Auto Show - - SÜRÜŞ İZLENİMİ OPEL CORSA -

Beşinci nesil Opel Corsa, yeni geliştirilen 3 silindirli 1.0 litrelik 115 HP gücündeki motoru, yenilenen iç ve dış tasarımı, yenilenen şasi ve şanzıman seçenekleri, yüksek kalite ve konforuyla dikkat çekiyor.

Tarih boyunca tüm uygarlıklarda, dünyayı var eden 4 element olduğu kabul edilir. Filozoflar ilk dört element ateş, hava, toprak ve su dışında, yaşamın özü olan ve beden ile ruh arasındaki bağı ifade eden ilahi bir güce de “5. Element” adını vermişler. Opel’in ulaştığı son noktayı gösteren yeni Corsa, Alman markasının ‘5. Elementi’ olmayı hak ediyor. Corsa’nın yeni geliştirilen düşük hacimli 3 silindirli motoru, şasisi, şık tasarımı ve donanımında yer alan yardımcı güvenlik sistemleri B segmentindeki tüm beklentileri fazlasıyla karşılayacak nitelikte.

Corsa, 1982 yılında çıkan ilk nesil aracından bu güne Avrupa'da 12,4 milyon adedin üzerinde satışa ulaşırken, Türkiye’de satışa sunulduğu 1994 yılından bugüne toplamda 200 bin adedin üzerinde satıldı. Opel’in Astra ile birlikte en popüler modeli olan Corsa, her yıl Opel’in

Color Edition ve Sport donanımı ile standart olarak sunulan IntelliLink bilgi-eğlence sistemi, Apple ve Android cihazlarıyla optimum bağlantı olanakları sunuyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.