PARROT ASTEROID

Eller serbest telefon teknolojisi ve araç içi medyada faaliyet gösteren Parrot, Asteroid adlı multimedya cihaz ürün yelpazesini tanıttı.

Auto Show - - AUTO SHOW HAFTASI -

Otomobilde haber yayını

Euronews kanalı 2012 yılında sektörde bir ilki gerçekleştirerek araç içi iletişim konusunda yatırım yaptı ve araç içi iletişimde cihaz ve görüntülü medya sistemi destekçisi oldu. Bu yıl ise Euronews, Parrot’un iki Asteroid medya cihazında haber kaynağı olarak yerini aldı.

Eller serbest telefon teknolojisi ve araç içi medyada faaliyet gösteren Parrot, Asteroid adlı multimedya cihaz ürün yelpazesini tanıttı. Parrot’un hedefi araç içi iletişimde eşi görülmemiş hizmet sağlamak.

2014 sonu itibarı ile Asteroid marketten ücretsiz olarak indirilebilecek Euronews uygulamaları, Parrot Asteroid Smart veya Asteroid tablete sahip araçlarda kullanılabilecek. Sürücü ve yolcular sahip oldukları bu cihazlar sayesinde eşzamanlı olarak tüm haberleri alabilecekler. Haber kanalında çalışan 400 kişilik gazeteci ekibi ise bunun gerçekleşmesinde pay sahibi olacak.

Türkçe dil seçeneği de var

Euronews haber kanalı tarafından sunulan ve Türkçe seçeneğinin dahil olduğu 13 dil arasında seçim yapılabiliyor. Kullanıcılar ayrıca sesli oku seçeneği ile haberlerin sesli olarak da dinleyebilecek. Araç durağan halde olduğunda sürücü, haberleri ekranda da okuyabilecek.

Astreoid ile sürüş sırasında haberler takip edilebilecek.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.