Skyscanner’dan mobil uygulama

Auto Show - - TEKNOLOJİ -

Uluslararası seyahat arama motoru Skyscanner’ın yeni uygulaması, kullanıcısına en uygun ve en hızlı şekilde istedikleri aracı kiralama imkanı sunuyor.

Uçak bileti, otel ve araç kiralama fiyatlarını aynı platformda karşılaştıran uluslararası seyahat arama motoru Skyscanner yeni bir uygulama hazırladı. Dünya çapındaki araç kiralama firmaları arasında kolayca arama yapabilen, kullanıcısına en uygun ve en hızlı şekilde istedikleri aracı kiralama imkanı sunan yeni mobil uygulama ile müşteriler artık işlemlerini akıllı telefon üzerinden yapabiliyor.

En hesaplı alternatifleri sunan Skyscanner’ın yeni araç kiralama uygulaması en uygun ve en kolay şekilde araba kiralama alternatiflerine ulaşmanızı sağlıyor: Mobil olarak dünya çapında en önde gelen araç kiralama firmaları arasından saniyeler içinde fiyat karşılaştırma imkanı sunuyor.

Anında sonuç

Uygulama ile binlerce araç kiralama firması arasından kolayca arama yapılabiliyor ve en iyi teklifi görmek için ücrete göre araçlar sınıflandırılabiliyor. Araç alternatifi seçildikten sonra ise ilgili araç kiralama firmasına yönlendirilerek en kolay şekilde rezervasyonlar tamamlanabiliyor. Araç sınıfı, özellikleri ve şanzıman seçeneği de dahil olmak üzere pek çok araç özelliği de uygulama ile seçilebiliyor.

Skyscanner araç kiralama uygulaması, dünya çapında 30 milyonun üzerinde indirilen Skyscanner uçuş uygulamasını geliştiren ekip tarafından yaratılmış. Uygulama, ücretsiz olarak Iphone, Ipad ve Android cihazlara indirilebiliyor.

Yeni uygulama ile kiralık araç

bulmak çok hızlı ve kolay.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.