BMW 6 SERİSİ

Zarif makyaj

Auto Show - - NEWS -

BMW, 6 Serisi’ni zarif bir makyajdan geçirerek daha da çekici hale getiriyor.

BMW, gelecek ay Detroit’te düzenlenecek olan North American International Auto Show’da, makyajlanmış bir 6 Serisi’ni tanıtacağını duyurarak otomobil severleri heyecanlandırdı. Yeni nesil BMW 6 Serisi, iki kapılı versiyonu olan Coupe, açılır tavana sahip Convertible ve dört kapılı Gran Coupe versiyonları ile müşterilerin beğenisine sunulacak.

6 Serisi, dış görünüşte ve iç dizaynda revizyona uğrayarak daha sportif ve üst sınıf bir araca dönüştürüldü. Yenilenen iç ve orta konsol malzemesi, iç aydınlatma ve daha geniş bir opsiyon listesiyle, sportifliği ve lüksü bir araya getiriyor. Bir SIM kart aracılığıyla multimedya ekranından internete bağlanmanızı sağlayan BMW ConnectedDrive ve navigasyon sistemi ise bütün modellerde standart olarak kullanılmış.

Benzinli motora sahip modellerde tercih edilen spor egzoz sistemi, üzerinde bulunan açılıp kapanabilen valfi sayesinde aracın sesini ayarlamanızı sağlıyor. Geliştirilen aerodinamik ve BMW’ye özgü EfficientDynamics teknolojisi sayesinde 6 silindirli motorlar eskisinden daha tasarruflu bir hale gelmiş. Bu özelliklerin yanı sıra Dynamic Damper Control, Active Drive ve Integral Active Steering özellikleri ile sürücü, aracın sürüş dinamiklerini kendi isteğine göre kişiselleştirebilecek. Ön cama gösterge bilgilerini yansıtan BMW Head-Up Display ve trafik akışına duyarlı Aktif Cruise Control gibi özelliklere sahip sürüş asistanı, sürücünün dikkat dağınıklığını minimize ederek güvenli bir sürüş sağlıyor.

Coupe, Convertible ve Gran Coupe versiyonları geliyor. Makyaj işleminin ardından

daha sportif hale geldi.

6 silindirli motorlar daha tasarruflu hale geldi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.