Hyundai i40 da yenilendi

Auto Show - - GÜNCEL HYUNDAI I30 -

Hyundai’nin, en iddialı modellerinden olan i40, Avrupa pazarında ulaştığı 100,000 adetlik satış başarısıyla, müşterilerin markaya olan bakış açısını değiştirdi ve Hyundai için önemli bir rol oynadı. Bu başarıyı devam ettirmek isteyen Hyundai, i40’ı yenileyerek tekrar pazara sunuyor.

Yeni i40, işlenmiş yeni dış tasarım, tasarruflu dizel motorlar, yeni 7-ileri çift kavramalı otomatik şanzıman, sürüş ve yol tutuş geliştirmeleri ve Hyundai için ilkleri taşıyan aktif güvenlik özellikleriyle donatıldı. Ayrıca Hyundai Genesis’te gördüğümüz bir çok yenilikçi teknoloji bu araca da aktarıldı.

Hyundai’ Almanya’da bulunan Ar-Ge merkezinde tasarlanan ve geliştirilen yeni i40, eskisine kıyasla daha karakteristik bir dış görünüm ve daha pratik bir dizaynla buluşmuş. İ40’ın makyajı sırasında ön ve arka farlar değiştirilmiş, yeni bir ön tampon ve sofistike bir altıgen ön ızgara tasarlanmış. Ayrıca yeni araçta, LED sis lambalarına da yer verilmiş. Yeni tasarımlı 16 ve 18 inçlik jantlar sayesinde aracın profili tazelenmiş.

Aktif güvenliğin yanında 7 ileri çift kavrama otomatik şanzıman kullanım görecek.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.