Kosifler Oto büyümeye devam ediyor

Auto Show - - İNCELEME OTOMOTİVDE YETKİLİ SATICILIK -

1984 yılında BMW ailesine katılan Kosifler Oto, bugün 5 lokasyonda, toplam 16.000 m2 kapalı alanda, BMW, Land Rover, MINI markalarına hizmet veriyor. 2014 sonunda bu markalar arasına Jaguar da katılmış durumda.

Kosifler Oto, 1984 yılında BMW ailesine katıldıktan sonra, 1987 yılında İstanbul’un Asya yakasındaki ilk BMW satış sonrası hizmetler merkezini açtı. 1993 yılında Antalya’ da BMW bayiliği açıldı. 1998 yılında Land Rover ve Mini’nin de İstanbul ve Antalya bayiliklerini alarak genişlemesini sürdürürken, 2013 yılında Kalamış’ta Türkiye’nin ilk Exclusive Mini şovrumunu açtı. Samsun’da Karadeniz’in ilk BMW satış merkezinin kapılarını ise bu yılın Kasım ayında açtı.

Kosifler Oto 5 şubesi ile toplam 16.000 m2 kapalı alanda, satış sonrasında 3 şubesinde günlük 200 araç ortalaması ile hizmet veriyor. BMW, Land Rover ve Mini’nin satış ve satış sonrası hizmetlerini, üst düzey hizmet anlayışı içerisinde gerçekleştiriyor. Aynı zamanda Jaguar markasını 2014 yılının sonunda hizmet bünyesine katmış.

Şirketin misyonu, başta müşterileri olmak üzere tüm paydaşlarının memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarını en verimli şekilde kullanmak, satış ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmak olarak özetlenebilir. Kosifler Oto’nu vizyonu ise hizmet verdiği sektörlerdeki liderliğini pekiştirerek sürdürmek, Kosifler ismini güvenli, genç, dinamik, yenilikçi kavramlarıyla kalıcı bir şekilde özdeşleştirmek.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.