Bütünlüklü hizmet anlayışı

Auto Show - - İNCELEME OTOMOTİVDE YETKİLİ SATICILIK -

35 yıldır otomotiv sektörüne hizmet veren Gürbaşlar Otomotiv, İstanbul Anadoluhisarı’ndaki merkezinde Ford markası için satış, servis ve yedek parça hizmetleri sunuyor. Bütünlüklü hizmet anlayışına sahip Gürbaşlar Otomotiv, aylık 1.500 araca Ford standartlarında servis verme kapasitesine sahip.

Ticaret hayatına 1978 yılında başlayan Gürbaşlar Grup, 1980 yılında otomotiv alanında faaliyet göstermeye başladı. Gürbaşlar Otomotiv Anadoluhisarı’ndaki merkezinde Ford marka araçların satış, servis ve yedek parça hizmetlerini veriyor. Bunun yanında ikinci el otomobil satışı da yapmakta ve toplam Ford araç satışlarında önemli bir paya sahip.

Gürbaşlar Otomotiv, son teknoloji ile donatılmış bilgisayar destekli cihazlar ile, uzman teknisyenlerden oluşan deneyimli kadro ve orijinal Ford yedek parçalarla satış sonrasında da beklentileri karşılıyor. Filo araç sahibi olan firmalar için ise “Yerinde Periyodik Bakım” hizmetini sunuyor. Tam donanımlı servisi sayesinde ihtiyaç duyulabilecek her türlü hizmeti verebilecek konumda olup aylık 1.500 araca Ford standartlarında hizmet verilebiliyor. Araçlarına servis hizmeti aldır-

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.