Otomotiv beşinci kez ödüllenecek

Auto Show - - SEKTÖR ODD SATIŞ VE İLETİŞİM ÖDÜLLERİ -

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından markaların ‘Satış’ ve ‘İletişim’ başarılarını ödüllendirmek için bu yıl beşinci kez düzenlenen ODD Gladyatörleri, yine heyecan dolu bir rekabete sahne olacak. Halk oylaması, web sitesi üzerinden 1 Ekim tarihinde başladı. Katılanları çeşitleri hediyeler bekliyor.

Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) sektörel büyümeye ivme katmak amacıyla ilkini 2010 yılında düzenlediği ODD Satış ve İletişim Ödülleri’nin beşincisi için geri sayım başladı.

“Satış” ve “İletişim” kategorilerinde toplam 18 dalda ödül verilecek olan ODD Gladyatörleri 2014, yine güçlü bir rekabete sahne olacak. Halk oylamasına, www.oddgladyator.com sitesinde 1 Ekim tarihinde başlandı. Oylamaya katılanlar, anlık değişimleri de takip edebiliyor. Mobil site üzerinden de oylamalara katılmak mümkün. Oylamaya katılanlar, yapılacak Milli Piyango çekilişiyle 2 iPhone 5S, 2 Samsung Galaxy S5 ve 2 Samsung Galaxy Note 10.1 tabletten birini kazanma şansına sahip olacaklar. Halk oylaması 31 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek. Bu telefon ve tabletlerden kazanmak için www. oddgladyator.com sitesine girip oy kullanmak yeterli.

Dört senedir halk oylaması ile büyük ilgi uyandıran organizasyonda, final heyecanı 7 Ocak Çarşamba gecesi yaşanacak. Jüri, iletişim dalında halk oylaması ile ilk 5’ e kalan adaylar arasından ödül kazanan markaları canlı olarak gecede belirleyecek.

Hediyeler amacına uygun olarak iletişim ağırlıklı. Farklı kategorilere sahip yarışmada

rekabet yoğun.

Fikirler farkı ortaya koyacak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.