RENKLİ YENİLİKLER

Ocak ayına gelmemize rağmen hala sıcak bir kış yaşıyoruz. Ama bu, soğuk günlerin gelmeyeceği anlamına da gelmesin. Konuğumuz olan bu dört yakışıklı ile güneşli kış günleri daha da renkleniyor.

Auto Show - - AUTO SHOW HAFTASI -

İçimizi ısıtan modeller

Otomobil dünyasının hareketli Aralık ayı, bu yıl bizlere, bazılarını daha önce hiç görmediğimiz birkaç yenilik getirdi: 4 kapılı ve arkadan motorlu bir ufaklık, bir GTI’ın spor ruhunu yüksek tavanının altına sığdıran bir kompakt van… Bu tür “ilginç” konseptlere gerçekten ihtiyacımız vardı!

Sezonun en renkli yeniliklerini konuk ederek gerçekte neler getirdiklerini araştırdık. Genel manzaranın içinde hemen fark edilen bu dört otomobili bu kadar özel kılan nedir? “İşte aradığım tam da bu” diyerek satın alacak olanlar kimler? Örneğin 5 kapılı Mini’yi büyük ihtimalle kimse çılgınca istememiştir. Ama bu araç şimdi tam karşımızda: Yeni modeliyle Mini, ilk kez arka kapılardan vazgeçemeyip Countryman’i de istemeyenlerin alışveriş listesine girmiş oldu.

Tabi ki Cactus gibi bir ilginçliği de dört gözle bekliyorduk! Mükemmeliyetçilik yerine içleri hava dolu yastıkları tercih eden, günümüzün teknolojik mükemmelleşme trendinin soğukluğu yerine basitliği, sadece otomobil keyfini öne çıkaran bir araç.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.