ABT T5 SPORTING VAN

Gerçek salon keyfi

Auto Show - - CONTENTS -

VW markalı araçların modifikasyonunda uzmanlaşan tuning markası Abt, markanın en tutulan modelleri üzerinde çalışıyor. Abt Sportsline tarafından işlenen araçları, gördüğünüz anda, bunların standart modellerin çok ötesinde oldukları ilk anda fark ediliyor. Almanların kült ticari araç modeli konumundaki T5 de Abt’ın programına dahil ettiği araçların başında yer alıyor.

Güncel T5 modelini elden geçiren tuning şirketinin en önemli modeli ise, uygun fiyatıyla ABT T5 Sporting Van: Mühendislerin T5 için uyguladığı ön ızgara, arka spoyler, helezonlar ve CR tasarımlı jantlar için Abt, montaj ve boyama işlemi dahil yüzde 20’lik bir indirim de sunuyor. Karosere uygulanan parçalar aracın daha çekici ve dinamik görünmesini sağlıyor.

VW T5 Sporting Van için yapılan bu işlemlerin ardından evdeki salon keyfi dört tekerlek üzerine aktarılıyor. Tuning uzmanın ana amacı evdeki konforu geniş ve büyük bir araca aktararak, yolcuların kendilerini evlerindeki kadar rahat hissetmeleri. 20 inçlik jantlar ise aracın genel yapısına uygun olan bir heybet kazandırıyor. Çift kollu jantların tasarımları ve mat “mistik antrasit” rengi araçla çok iyi bir bütünlük sergiliyor.

Markanın dinamik karakterine uygun bir araç elde edebilmek için ise mühendisler, kapsamlı bir çalışmaya imza atmışlar. Motor gücü artırılırken, Sporting Van’ın süspansiyon yayları da Abt imzalı özel yaylarla değiştirilmiş. Diğer bir uygulama ise süspansiyonun 30 mm’ye kadar alçaltılması. Alçaltma işlemi aracın daha oturaklı ve dinamik görünmesinin dışında, sürüş sırasında bir binek otomobilin kullanım rahatlığını sağlıyor.

Özel tampon ve yaylar ile birlikte T5 Sporting Van 30 mm’ye kadar alçaltılabiliyor.

20 inçlik jantların hem tasarımları hem de renkleri araçla bütünlük içinde.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.