Skoda Fabia

BAŞLANGIÇ FİYATI: 38.900 TL

Auto Show - - GÜNCEL TÜRKİYE PAZARINA GİREN YENİ MODELLER -

Skoda’nın B segmentindeki yenilenen modeli Fabia, 38.900 TL’den başlayan fiyat seviyesiyle Türkiye pazarındaki yerini aldı. Yeni Fabia, tasarımı, yenilikçi donanımları ve motor seçenekleriyle sınıfının standartlarını ileriye taşımayı hedefliyor.

Markanın tarihinde en çok satılan ikinci modeli olan ve baştan sona yenilenen üçüncü nesil Fabia, çevre dostu motorları ve yeni teknolojileriyle öne çıkıyor.

Yeni Fabia’da Elektronik Stabilite Kontrol Sistemi (ESC), çoklu çarpışma freni, lastik basınç sensörü, dinamik diferansiyel kontrolü XDS, yokuş kalkış destek sistemi, sürücü yorgunluk algılama sistemi gibi aktif ve pasif güvenlik sistemleri standart olarak sunuluyor. Yeni Fabia’da 3 benzinli ve 1 dizel motor seçeneği satışa sunuluyor. Benzinli motor grubu 1,0 litre MPI 75 PS, 1,2 litre TSI 90 PS ve 110 PS gücündeki seçeneklerden oluşurken dizel motor seçeneği olarak 1,4 TDI 90 PS gücündeki motor dikkat çekiyor. 7 ileri DSG otomatik şanzıman, hem benzinli 1,2 TSI 110 PS ve hem de 1,4 TDI 90 PS dizel motor seçeneklerinde sunuluyor. Ayrıca tüm motor grupları Start-Stop, fren enerjisi geri kazanımı gibi yakıt tüketimini optimize eden özelliklere sahip.

Fabia, Skoda’nın en fazla satan iki modelinden biri.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.