Servise gelene yedek araç

İstanbul’daki Audi yetkili servisi Avek Oto, aracını onarım için servise getiren Audi sahiplerine, yedek araç hizmeti veriyor.

Auto Show - - SERVİS -

Doğuş Otomotiv Audi yetkili satıcısı ve servisi Avek, araçlarını servise bırakan Audi sahiplerine yönelik ücretsiz yedek araç hizmetini 20 araç ile genişletti. Genişleyen yedek araç filosu ile Audi sahipleri, araçları Avek’te serviste kaldığı süre boyunca ücretsiz olarak A3 Cabriolet, A4 ve A6 gibi modelleri de deneme imkanı buluyor.

İstanbul Tekstilkent’de hizmet veren Avek Otomotiv hizmet kalitesi standartlarını yükseltmeye devam ederken, yedek araç hizmeti için 20 araçtan oluşan bir filo oluşturdu. Önceden randevu alarak araçlarını Avek Otomotiv Audi Yetkili Servisi’ne getiren Audi sahipleri, araçları serviste kaldığı süre boyunca, yedek araç hizme- tinden daha hızlı ve kolay yararlanabilecek. Avek Otomotiv’de Audi sahiplerine sunulan ayrıcalıklar arasında servise gelecek araçlar için ücretsiz yerinden alım yerine teslim, Audi Express Service, havaalanı servisi hizmetleri de bulunuyor. Ayrıca araçları Audi’nin orijinal yedek parça ve uzman işçiliğiyle emin ellerde servis hizmeti alırken, araç sahipleri sinema salonu, Wi-Fi, bilardo, çocuk oyun salonu, bay veya bayan kuaförü gibi imkanlardan da ücretsiz yararlanabiliyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.