Servisteki onarımı uzaktan takip edin

Hyundai uygulamaya yeni aldığı sistemle müşterilerine teknolojik destekli, şeffaf hizmet anlayışıyla yaklaşıyor ve sunulan hizmetin kalitesini bir üst seviyeye çıkartıyor.

Auto Show - - SERVİS ŞEFFAF BAKIM HİZMETİ -

Otomobil sahibi olmak araç sahibini özel hissettiriyor. Ülkemizde otomobile verilen değer çok yüksek olduğu gibi aynı zamanda bir sosyal statü simgesi. Ayrıca aracın bakımı ile ilgili servis konusu ön plana çıkıyor. Uygun fiyatlı, güvenilir servis hizmetini nereden bulabilirim? İşte bu, araç sahiplerinin en çok dikkat ettiği konuların başında geliyor.

Hyundai, söz konusu müşteri memnuniyeti olduğunda çalışmalarını bu yönde geliştirerek ciddi adımlar atmaya devam ediyor. Hyundai’nin geliştirdiği Servis Otomasyon Programı, tüm bayi ağında hayata geçirilerek sektörde satış sonrası hizmetlere farklı bir bakış açısı getirecek nitelikte. Türk otomotiv sektöründe bir ilki gerçekleştiren Hyundai, servis müşterilerinin gerçek zamanlı olarak araçlarının onarım durumunu takip edebilmelerine, android tabanlı tablet bilgisayarlar ve kiosklar aracılığıyla daha hızlı ve şeffaf bir servis hizmeti alabilmelerine olanak sağlıyor.

Yerinde inceledik

Biz de Auto SHOW ekibi olarak Hyundai’in bu hizmetini yakından incelemek üzere İstanbul Kağıthane’de bulunan Hyundai Elmas Plaza’nın yolunu tuttuk. Servis Otomasyon Programı kapsamında daha önce randevu alınarak giden müşterileri nelerin bekleyeceğini tek tek tespit ettik. Hyundai servislerinden randevu üç farklı şekilde alınıyor. Araç şasi numarası, Hyundai Blue Card veya aracınızın plaka numarası ile direkt randevunuzu alıp servise geliyorsunuz. Ümit AKKUYU

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.