VW C COUPE GTE

VW, geleceğin sportif lüks sedanlarına bir ön bakış getiren C Coupe GTE konseptini geçtiğimiz hafta Şanghay Auto Show’unda tanıttı.

Auto Show - - NEWS -

İddialı Coupe

VW’nin, Çin’in Şanghay şehrinde düzenlenen fuarda tanıttığı C Coupe GTE konsepti, dört kapılı, şık ve sportif bir sedan ama görkemli çizgileriyle, görenlerde bir coupe izlenimi uyandırıyor. Çin pazarı için geliştirilen konsept 5 metreden fazla bir uzunluğa sahip. Bu lüks konsept, premium hissi, mükemmeliyetçilik ve tutku gibi duyguları biraraya getiriyor. C Coupe GTE konseptinde, yenilikçi bir hibrid sistemi kullanılmış ve bu sistemde 500 Nm gibi yüksek bir tork değeri elde edilmiş.

Yeni C Coupe konsepti, Volkswagen’in gelecekte üreteceği büyük boy sedan modellerin tasarımına bugünden ışık tutuyor. Önden bakıldığında uzun kaput bölümü, kendine güvenen bir hava yaratıyor. Profilden bakıldığında ise dört kapılı tasarım şık bir coupe zarafeti sunabiliyor. Alçak profilli yan camlar ve karakteristik iki yan çizgi bu şıklığı destekleyen unsurlardan. Arkadan görünüşte ise otomobilin genişliği alabildiğine gözler önüne seriliyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.