Harikalar Diyarı İstanbul

ODD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, İstanbul Autoshow 2015’in, "Harikalar Diyarı" konseptiyle ziyaretçilerini ağırlayacağını açıkladı.

Auto Show - - SÖYLEŞİ ODD YÖNETIM KURULU BAŞKANı MUSTAFA BAYRAKT -

ODD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, Türkiye'nin ve otomotiv sektörünün yurt içi ve yurt dışındaki itibarına ve bilinirliğine katkı sağlayacak en önemli etkinliklerden biri olan İstanbul Autoshow'un bu yıl "Harikalar Diyarı" konseptiyle ziyaretçilerini karşılayacağını söyledi.

Otomotiv pazarının önceki yıllara göre iyi gitmesinin fuara, fuarın da İstanbul'da yapılmasının otomotiv pazarına pozitif et- kisi olacağını belirten Bayraktar, İstanbul Autoshow'a ilişkin şu bilgileri verdi:

"Konsept, otomobil markalarının artık fuarları sadece yeni modellerini sergileyecekleri bir alan olarak değil, aynı zamanda geleceğin teknolojilerini tüketici ile tanıştırmak için bir platform olarak da gördüğü gerçeğinden yola çıkarak geliştirildi. Fuarlarda sergilenen 'Acaba gerçeğe dönüşür mü, çok mu fütüristik?' diye düşünülen bir teknolojinin kısa sürede satışa sunulan 2.5 yılın ardından düzenlenen 15’inci İstanbul Autoshow Fuarı, kapılarını 22-31 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilere açıyor. AutoShow Fuarı Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Beylikdüzü’nde düzenleniyor. Fuarı hızlı ve verimli gezebilmeniz için pratik bilgiler vermek istiyoruz. Bu yıl fuar alanı büyütüldü, kapalı ve açık alan toplamı 145 bin m2’ye ulaştı. Yani bu, bir günün sonunda tüm bu alanı gezmeye kalkarsanız, ayaklarınıza kara sular ineceğini gösteriyor. Bu nedenle, rahat ve esnek ayakkabılar, terletmeyen giysiler giyin. Fuar 12 salondan oluşuyor. “Yerleşim Planı”nda hangi firmanın hangi salonda yer aldığını görebilirsiniz. Ayrıca fuara katılan firmalar ve sergileyecekleri modellerle ilgilere de yer veriyoruz. Tüm bu bilgiler çerçevesinde, ziyaretinizi önceden planlayıp, merak ettiğiniz araçların hangi salonlarda olduğunu önceden tespit edip, hızlı ve verimli bir fuar ziyareti gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hafta içleri hafta sonlarından daha az kalabalık olur ve bilet fiyatları daha ucuzdur. Böylece fuarı daha fazla keyfini çıkartarak ve daha ucuza ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca fuara ulaşım toplu taşımayla oldukça kolay çünkü Metrobüs bağlantısı var, ayrıca birçok noktadan fuar alanına düzenli ücretsiz seferler de var.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.