BTirT fenomen

Bazı otomobiller fenomen olarak doğuyor ve sürekli olarak bu unvanla hayatına devam ediyor. İşte Audi TT de bu fenomen otomobillerden biri.

Auto Show - - TEST AUDI TT -

Audi modelleri son yıllarda çok önemli bir evrim geçirdi. Markanın tüm ürün gamı premium beklentilerini daha iyi karşılayacak yenilikler geçirdi. Audi’nin fenomen modeli olarak gördüğümüz TT için de durum aynı.

TT sosyal medyanın da çok sık bir şekilde kullandığı Trend Topic (en çok konuşulanlar) listesinin yıldızı gibi. Onun hakkında çok fazla insan konuşuyor ve hayranlıklarını açık bir şekilde dile getiriyor. Ülkemizde 230 HP güç üreten motoru ve 6 ileri oranlı otomatik şanzımanıyla satışa sunulan aracın fiyatı 89 bin 852 Euro. Bu tarza ve duruşa sahip olmak için aslına bakarsanız çok da yüksek bir bedel değil. Üstelik bu fiyata Audi’nin başarılı, dört tekerlekten çekiş sistemi Quattro da dahil.

Görünüm çekici

Fotoğraflarından da görebileceğiniz gibi duruş ve karakter konusunda, gördüğüm en kişilikli otomobillerden biri. Özellikle ona ön çaprazdan bakıldığında nefes kesici hatları açık bir şekilde ön plana çıkıyor. Ben özellikle bu tasarımda çamurluk detaylarını çok sevdim. Motor

Bu motor seçeneğiyle son derece atak bir

karaktere sahip. Rahat kullanımlarda ekonomik bile oluyor.

Hava ızgaraları yan yana ve daire formlu

kullanılarak sportif bir hava yakalanmış.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.