STARTECH BENTLEY CONTINENTAL

Asilzade sporcu

Auto Show - - CONTENTS -

Yer Frankfurt. Zaman Eylül ayı ortası. IAA fuarı markaların yeniliklerine sahne olurken, tuning markaları da önemli modellerini ziyaretçilere, meraklılara ve en önemlisi muhtemel yeni müşterilere sunmaktan geri kalmadılar.

QÜnlü tuning markası Brabus’un kardeş şirketi Startech, fuarda sergilemiş olduğu Bentley Continental ile tüm dikkatleri üzerine çekmesini bildi. Görsel açıdan yenilenen Continental birçok ayrıntısı ile farklılaştı. Bentley’in standart olarak sunduğu ön tamponu, Startech mühendisleri yeni bir spoyler ile tamamlıyor, havalandırma ızgarasını ise karbon ile destekliyorlar. Arka tampon için ise bir difüzör ve F1 LED aydınlatma uygulamasına gidilirken, bu yeni yapı alüminyumdan oluşan dörtlü egzoz çıkışlarını barındırıyor. İsteğe bağlı olarak standart egzoz sistemi veya özel çelikten üretilen spor egzozlar arasında tercih yapılabiliyor. Her egzoz sistemi için özel

kapak yönlendirme sistemi sunuluyor.

Çalışmalar devam ediyor

Bentley, Continental için güçlü motor versiyonları sunuyor olsa da Startech bunlarla yetinmiyor. V8 ve W12 motorların performans artırma çalışmalarına devam eden mühendisler, heyecanı üst seviyeye çıkarmak niyetinde. Söz konusu lastikler olduğunda Startech 295/30 ebatlara sahip kendi üretimi olan 22 inçlik jantları tercih ediyor. Söz konusu iç mekan olduğunda ise müşteri isteğine göre, özel işlem görmüş deri ve alkantara malzemelere yer veriliyor. Derinin yanında iç mekanda karbon veya özel ahşap ile bir bütünlük oluşturulmuş. Fuarda sergilenen versiyondaki deri koltuklarda keskin yeşil ayrıntılara yer verilirken, bagajın iç kısmı da aynı renkten oluşuyor.

Sonradan eklenen spoylerle daha agresif bir görünüm elde edilmiş.

Difüzörün içerisinde dörtlü egzoz çıkışının yanında, F1 LED aydınlatması da dikkatleri üzerine çekiyor.

Deri, ahşap kaplama veya karbon. Her şey müşteri isteğine uygun olarak sunuluyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.