AKSESUAR

En güncel trendler

Auto Show - - CONTENTS -

Kahvenin cazibesi

Gloria Jean’s Coffees, Oreo bisküvili seçkin damaklara hitap eden bir lezzet hazırladı. Gloria’nın Cookies’n Cream oreo bisküvi, çikolata ve kakao karışımı, vanilya, kahve, süt, tatlı kremadan oluşuyor ve bu lezzet harikasını çikolata parçacıkları süslüyor.

Yürüyüşe devam

Skechers’ın yürüyüş ayakkabılarında devrim yaratan Go Walk 3 serisinin yeni bağcıklı tasarımı Fit Knit, erkek ve kadın modelleriyle görücüye çıktı. Tüm Go Walk 3 serisi gibi GOGa Mat iç taban teknolojisine sahip olan Fit Knit modeli, bu özelliği sayesinde ayağın en doğal ve doğru

şekilde adım atabilmesini sağlıyor.

Her ortama uyumlu

Toshiba, Windows 10 özelliklerinin daha önce benzeri görülmemiş şekilde bir araya geldiği Satellite Radius 12 modelini tanıttı. Beş farklı kullanım modu ile Satellite Radius 12, ofiste, evde veya seyahat halindeyken kullanıma uygun yüksek kabiliyeti ile öne çıkıyor. Cihazın sunduğu kullanışlılık, kullanıcıların ekranı diledikleri gibi katlayıp çevirerek kullanabildikleri, sıradışı bir netlikle sinematik bir görüntüleme kalitesi sunan Ultra HD ekran ile tamamlanıyor. 12.5 inç Ultra HD 4K özellikli ekrana sahip, dönüştürebilir notebooku olan Satellite Radius 12, kullanışlı ve taşınabilir bir cihazda sıradışı bir görüntü kalitesi sunuyor. Full HD’den dört kat daha fazla piksel ile dört kat daha fazla netlik elde ediliyor ve detaylar çok daha net görülebilir hale geliyor.

Eve götürüyor

Yandex.Navigasyon, sürücülerin ekrana dokunmalarına gerek kalmadan, sadece sesli komut ile kullanılabilir hale geldi. Yeni güncelleme ile birlikte sürücüler artık çok daha güvenli bir şekilde, sadece gitmek istedikleri yeri söyleyip en uygun rotayı görebiliyorlar. Kullanıcılar tarafından en çok kullanılan özellikler arasında yer alan hız kamerası, trafik kazası ve yol çalışması ekleme özellikleri de yeni sürümle birlikte sesli komutlarla kullanılabiliyor. Yandex, yol çalışması ekle, Yandex, trafik kazası var ya da Yandex, hız kamerası ekle denilerek yolda görülen durumlar diğer kullanıcılarla da paylaşılabiliyor.

Sonbahar şıklığı

Columbia Sonbahar yağmurlarının tadını çıkarmak isteyenler için su geçirmeyen ve nefes alan özel Omni-tech teknolojili yağmurluklar ile sezonu karşılıyor. Teknoloji ve şıklığı bir arada sunarak kullanıcılara maksimum konfor sağlamayı hedefleyen yağmurluklar, mikro delikli membranı sayesinde sıcak hava ve nemin dışarı atılmasına yardımcı olurken, dışarıdan da soğuk havanın içeri girmesini engelliyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.