TÜRKİYE TRIAL ŞAMPİYONASI

Bolu Doğa Sporları ve Offroad Kulübü (BOLOFF) tarafından Seben’de düzenlenen, Türkiye Trial yarışı, renkli görüntülere sahne oldu...

Auto Show - - EDITOR -

Bolu’da zirve

2015 Türkiye Trial Şampiyonası dördüncü yarışı, 17-18 Ekim tarihlerinde Bolu Doğa Sporları ve Offroad Kulübü (BOLOFF) tarafından düzenlendi. Trail yarışı, Seben Belediyesi’nin katkılarıyla, Bolu’nun Seben ilçesinde, özel olarak hazırlanan parkurda gerçekleştirildi. 2 gün boyunca büyük heyecana sahne olan organizasyonda, 22 araç ve 44 sporcu, 11 takım halinde parkuru en kısa sürede geçebilmek için mücadele etti.

Yardımlaşma ve offroad ruhunun ön planda tutulduğu trialde sezonun dördüncü yarışında Seda ÖzkutluHaydar Argaç ve Soner ÖzkutluMehmet Emir ekiplerinden oluşan İstanbul’dan Aydoff Trial Team birin- ciliğin sahibi oldu. İzleyicilerin de büyük ilgi gösterdiği yarışta ikinci sırada Emirhan Kutlu-Ali Çapan ve Uğur Demirci-Samet Aygül’den oluşan İstanbul’dan Texxoff yer aldı. Baştan sona büyük çekişmeye sahne olan organizasyonda Ahmet Kurt-Fuat Sarper ve Şencan Özkurt-İsa Üstündağ ekiplerinden oluşan Bursa’dan Teleferik Offroad Takımı üçüncülüğü kazandı.

2015 Türkiye Trial Şampiyonası, 14-15 Kasım tarihlerinde KARDOFF Kulübü tarafından Safranbolu’da düzenlenecek olan beşinci ayak yarışları ile devam edecek.

Bolu’daki Trial yarışına katılan, özel donanımlı 22 arazi aracı, doğa şartlarıyla ve arazideki

engebelerle mücadele etti.

Trial’daki ilgi çeken bir mücadele de, araçların derin su birikintisinden

geçişleri oldu.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.