BMW M2

Auto Show - - GÜNCEL BMW M2 - Ali Mert GİRAY

aktararak, patinajlı, sportif ve eğlenceli bir kalkış opsiyonu sunuyor.

Özel geliştirilmiş 19 inçlik jant ve lastiklere sahip M2, geliştirilmiş süspansiyon ve lastik teknolojisi sayesinde hem sportif bir görünüm hem hafiflik sunarken, konforundan da ödün vermiyor. Fren sistemi olarak önlerde 4 pistonlu, arkalarda 2 pistonlu BMW MPerformance kaliperler, bu hızlı aracın güvenle durmasını sağlıyor. Elektrik sistemli Servotronic direksiyon sistemi, şehir içinde hafif ve rahat bir kullanım sunarken, spor modlarda daha tepkili ve hisli bir hal alıyor.

Dış tasarımda, bariz bir sportiflik kazanan M2, geniş tamponları, 19 inçlik jantları, LED farları ve geniş hava kanalları ile motorunun ruhunu, dış görünüşüne de yansıtıyor. Oldukça kaslı bir görünüme sahip olan M2, arka tasarımında 4 egzoz çıkışlı difüzör ve M-Performance bagaj üstü spoylera sahip. İç tasarımda ise siyah renkli, spor koltukların dikkatimizi çektiği M2, navigasyon ve profesyonel medya sistemini standart olarak sunuyor. Connected Drive sistemi sayesinde, tur zamanlayıcı, Go Pro kamera kontrolü gibi pist odaklı sistemleri de sunan M2, istenirse müşteri tarafından, bir çok opsiyon ile özelleştirilebiliyor. Ayrıca M2, 4 farklı renk seçeneğini de ekstra ücreti olmadan sunuluyor.

BMW, 1M Coupe’nin yerine çıkarttığı M2 ile oldukça başarı kazanacak gibi duruyor, en azından otomobil tutkunlarının gönlünü kazanacağı kesin. M2, efsaneleşen ve uzun yıllar boyunca neslini devam ettiren BMW serilerinden birisi olacağını şimdiden kanıtladı.

Dört çıkışlı egzoz sisteminin sesi kontrol edilebiliyor.

M Tasarım direksiyon ve geniş ekranlı navigasyon iç

mekanı zenginleştiriyor.

Sportif koltuk tasarımı ile yarış aracı hissi içeride devam ediyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.