Yeni Mitsubishi Outlander Türkiye’de

Tamamen yenilenen dinamik, agresif ön tasarımı ve gelişmiş yol performansını yepyeni bir iç donanımla buluşturan yeni Mitsubishi Outlander, 170 bin TL’lik fiyat etiketiyle Türkiye pazarına sunuldu.

Auto Show - - GÜNCEL -

Mitsubishi’nin Frankfurt Otomobil Fuarı’nda dünyaya tanıttığı yeni Outlander Türkiye pazarındaki yerini aldı. Tamamen yenilenen dinamik ve agresif ön tasarımı ve gelişmiş yol performansını yepyeni bir iç donanımla sunan Outlander’ın fiyatı 169.831 TL olarak açıklandı.

Yeni Mitsubishi Outlander, dinamik ön yüz tasarımı ile yepyeni bir görünüme sahip. Araç iç tasarımında kullanılan ön farlar, LED’li sinyal lambaları, 18 inç alaşımlı jantlar, arka tampon ve LED’li stop lambalarıyla yepyeni bir tasarım sunuyor. Gelişmiş navigasyonlu multimedia sistemiyle akıllı telefonlar ile bağlantı sağlanarak, tüm uygulamalara güvenli sürüşten ödün vermeden erişim sağlanabiliyor. Standart olarak sunulan Önden Çarpışma Önleme Sistemi (FCM), Şerit Takip Sistemi (LDW) ve Adaptif Hız Sabitleme Sistemi (ACC) Outlander’ın önemli güvenlik özelliklerini oluşturuyor.

Mitsubishi’nin Frankfurt Fuarı’nda tanıttığı yenilenmiş Outlander’da

dış tasarım iyice agresifleşmiş.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.