Gece yarışçısı

NEED FOR SPEED 2016

Auto Show - - EDITOR -

Otomobil oyunları arasında efsane serilerden biri de hiç şüphesiz Need for Speed serisi. Şimdi ise Need for Speed için 2016 versiyonu tanıtıldı. “Need for Speed Oynamanın Beş Yolu” sloganı etrafında hazırlanan bu heyecan verici yeni versiyonda, otomobil kültürünün gece sürüşlerinde ortaya çıkan özel dünyasını keşfedeceksiniz. Kesişen hikayeler sayesinde kendinize özgü bir yol tutturacak, gerçek bir ikon olma yolundaki yolculukta, yarışları kazandıkça itibar kazanacaksınız.

Need for Speed’in yeni versiyonu, bu serinin hayranlarının talepleri doğrultusunda geliştirilmiş ve seriye damgasını vuran özellikleri bir araya getiriyor. Son derece detaylı modifikasyonlara sahip modellemeler, gerçek dünya otomobil kültürünü yansıtıyor. Açık dünya modellemesi ise oyuna daha fazla gerçeklik hissi katıyor.

Ventura Bay ise açık dünya üzerindeki sizin oyun alanınız. Şehre yukarıdan bakan yamaç kenarındaki yollardan, polislerin cirit attığı, dar virajlı mahallelere, herkes uyurken canlanan bir şehir bu. Özellikle gece manzaraları ve gece sürüşünün tehlikeleri, kısıtlı görüş olanağı daha zevkli bir oyun deneyimini beraberinde getiriyor. Beş gerçek dünya otomobil ikonunun merkezi olan bu şehirde günümüz güçlü ve modern otomobilleri size ilham verecek, zorlayacak ve sınayacak. Gerçek bir ikon olma yolunda itibar ve saygı kazanacaksınız.

Ghost Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından Kasım ayı başında dağıtımına başlanan Need For Speed, Playstation 4, Xbox One ve PC platformlarında yer alıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.