FIAT 500E STORMTROOPER

Galaksinin en özel 500’ü

Auto Show - - SUMARIO -

17 Aralık’ta vizyona girecek olan “Star Wars:Güç Uyanıyor” filminde Lucasfilm ile işbirliği içinde olan Fiat’ın şov otomobili, efsanevi Stormtrooper zırhını yansıtan tasarımıyla, Los Angeles fuarının ilgi odağı olmayı başardı.

Fiat’ın ikonik modeli 500’ün en özel versiyonu, Star Wars: Güç Uyanıyor temalı tasarımıyla Los Angeles Otomobil Fuarı’nda boy gösterdi. Garage Italia Customs tarafından tasarlanan Fiat 500e Stormtrooper, “İlk Düzen” ordusunun zırhından esinlenilmiş ve siyah-beyaz gövde rengiyle şekillendirilmiş tasarımıyla kendini belli ediyor.

Ön cam ve yan camların tasarımı ise İlk Düzen Stormtrooper’ın hemen göze çarpan güneşliği ve kaskına uyumlu yapısıyla ayrıca dikkat çekiyor. Deri ve Alcantara kaplı, tamamen özel ön ve arka koltukların yer aldığı iç mekânda da tüm unsurların siyah-beyaz olmasına özen gösterilirken, Star Wars logolu beyaz ön panel ayrıca ön plana çıkıyor. Galaksideki en özel Fiat 500 olma özelliğini kazanan Fiat’ın “Star Wars: Güç Uyanıyor” temalı 500e şov otomobili, kısa sürede tüm dünyadaki Star Wars severlerin ilgi ve beğenisini de şimdiden kazanmayı başarmışa benziyor.

Özel temalı Fiat 500e’nin iç mekanı da siyah-beyaz renkte Star Wars Stormtrooper desenleriyle süslenmiş.

Şov otomobilinin içi gibi dışı da bu temayla dekore edilmiş. Bu renkleri sanırız Star Wars fanatikleri ile Beşiktaş taraftarları sevecektir.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.