‘Daha sert daha güçlü’

Bir pick-up’ta aradığınız tüm özellikler Yeni Mitsubishi L200’de

Auto Show - - ADVERTORIAL -

Temsa Motorlu Araçlar, tamamen yenilenen ve güçlenen Yeni Mitsubishi L200’ü Ağustos 2015’te düzenlediği lansman ile Türkiye pazarına tanıttı. Atletik ve güçlü tasarımıyla öne çıkan Yeni Mitsubishi L200, yakıt ekonomisinden kolay manevra kabiliyetine kadar kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak üzere baştan tasarlandı. Zorlu yollara meydan okuyan Yeni Mitsubishi L200, güçlenen altyapısı ve üstün donanım özellikleriyle bir SUV/binek otomobil konforuyla sınıfında yarattığı farkı gözler önüne serdi.

Yeni Mitsubishi L200 özellikleriyle, pick-up segmentinde çıtayı yükseltti

Pick-up’ın sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine sahip olan Yeni L200, RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi, yeni süspansiyon ve diferansiyel sistemi sayesinde rahatlıkla her türlü zorluğun üstesinden geliyor.

Yenilenen efsane Mitsubishi L200, MIVEC ve Dizel özellikleri bir arada sunduğu, dünyada bir ilke imza attığı yeni motoru ile daha ekonomik, daha güçlü ve daha çevreci olarak beklentilerin ötesine geçiyor. Üstelik yüzde 20’ye varan yakıt tasarrufu ve yüzde 17 daha az karbon salınımıyla Yeni Mitsubishi L200 hem kullanıcılarının cebini hem de çevreyi düşündüğünü bir kez daha kanıtlıyor.

Genişleyen iç kabin, yeni sportif koltuklar, anahtarsız çalıştırma sistemi, direksiyonda vites kulakçıkları, çift bölgeli dijital klima ve Bi-xenon farlar ile artırılmış konfor, Paris-Dakar Rallisi’nde elde ettiği başarılar ile offroad performansını kanıtlamış Pajero’dan geliştirilen yeni 4 sürüş modlu 4x4 Super Select sistemi, sessiz motor ve yalıtım özellikleriyle pick-up kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan Yeni Mitsubishi L200, manevra kabiliyetiyle şehir içinde ve dar yollarda kolaylık sağlıyor. Tüm donanım seviyelerinde standart olarak sunulan 7 adet hava yastığı, Aktif Çekiş Denge Kontrolü, Yokuş Kalkış Destek Sistemi ve Treyler Denge Kontrolü gibi artırılmış güvenlik özellikleri ve güçlü gövde yapısı sayesinde

de güvenilir bir yol arkadaşı oluyor.

Yeni Mitsubishi L200, 81.860 TL’den başlayan fiyatlarla…

Mitsubishi Motors, bugüne kadar Mitsubishi L200’den vazgeçemeyenler kadar yeni kullanıcıların da dikkatini çekeceğini öngörerek 150 ülkede yıllık 200.000 adetlik satış hedefliyor. Yeni Mitsubishi L200’ü ‘Yılın Pick-up’ı seçen İngiltere’nin önde gelen haftalık otomobil dergisi Auto Express de Avrupa’da resmi olarak pazara sunulmadan önce sektöre hızlı bir giriş yapan 5. Nesil Mitsubishi L200 ile ilgili bu hedefi destekliyor.

Mitsubishi Motors’un yetmiş yıllık pick-up ve seksen yıllık 4x4 tecrübesi ile tasarlanan Yeni Mitsubishi L200, sağlam, dayanıklı ve çevreci kimliğini yeni donanım paketi isimleri Storm, Tornado ve Blizzard da yansıtıyor. 3 farklı donanım 5 farklı versiyonuyla Yeni Mitsubishi L200, 81.860 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Üstelik Yeni Mitsubishi L200’ler sınıfında tek 5yıl/100.000 km. garanti ve 20.000 km’de bir bakım aralığı sunuyor.

Yeni L200, RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi, yeni süspansiyon ve diferansiyel sistemi sayesinde rahatlıkla her türlü zorluğun üstesinden geliyor.

Yeni MIVEC dizel motor yüksek performans sağlarken

yüzde 20’ye varan yakıt tasarrufu ve yüzde 17 daha az

karbon salınımı sunuyor.

Vites kulakçıkları ile de vites değişimi mümkün.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.