Fuarı nasıl ziyaret etmeli?

Ziyaret için pratik bilgiler

Auto Show - - GÜNCEL -

21-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Autoshow 2017’nin kapıları, hafta içi 12:00-21:00, hafta sonu ise 11:00-21:00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak.

Şunu da akılda bulundurmak lazım. Hafta içleri hafta sonlarından daha az kalabalık olur ve bilet fiyatları da daha ucuz. Ziyaretinizi hafta arasında planlayarak, fuarı daha fazla keyfini çıkartarak ve daha ucuza ziyaret edebilirsiniz.

Kadın ve öğrencilere hafta içi ücretsiz

İstanbul Autoshow 2017’ye giriş ücretleri hafta içi 10 TL, hafta sonu 20 TL olacak. Kadınlar için hafta içi girişler ücretsiz, hafta sonu ise 10 TL olacak. Öğrenciler için de hafta içi girişler ücret- siz, hafta sonu ise 5 TL olacak. İstanbul Autoshow 2017 biletleri Biletix’ten de satın alınabilecek. Kapalı ve açık olmak üzere toplam 6.100 araç kapasiteli otopark hizmeti verilecek.

Fuara kendi araçlarıyla gelmek isteyenler; TEM otoyolu, Mahmutbey gişelerinden devam ederek, Bahçeşehir-Avcılar çıkışından ayrılarak Beylikdüzü istikametine devam edip TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşabilirler. Edirne yönünde gelecekler ise TEM-Hadımköy gişelerinden çıktıktan 7 km sonra yolun sağ tarafında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ni görecekler.

Fuara ulaşım toplu taşımayla oldukça kolay çünkü Zincirlikuyu ve Söğütlüçeşme’den Metrobüs bağlantısı var. Ayrıca Marmaray (76) ve Silivri’den (300) Tüyap Fuar Merkezi’ne İETT seferleri de düzenleniyor.

Fuar organizasyonu, ziyaretçilerin fuar alanına daha rahat gelip gidebilmeleri için ücretsiz servis hizmeti de sunuyor.

İstanbul Autoshow’u dijital kanallardan da takip etmek mümkün.

Facebook (@istautoshow), Twitter (@ist_autoshow), Instagram’dan (istanbulautoshow17), Internet sitesi www.autoshowistanbul.com

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.