DONANIMLAR

Auto Show - - GÜNCEL -

İyi haberi daha önceden vermiştik: Donanımlardan arındırıldığında yeni Polo öncüsünden daha ucuz. Çünkü eskisinde 800 Euro olan 5 kapı artık standart. Giriş modelini 12.975 Euro’luk 1.0 MPI Trendline (65 HP) oluşturuyor. Polo’nun donanım detayları ise şöyle: Trendline: Yaya tanımlamalı şehir için acil fren desteği, hız sabitleyici, LED gündüz farları, elektrikli ön camlar, 14 inç çelik jantlar. Comfortline: Trendline’a ek olarak elektrikli arka camlar, Climatic adlı klima sistemi, 6.5 inç ekranlı Composition Colour bilgi-eğlence sistemi, yorgunluk sensörü, orta kol dayanağı, çok fonksiyonlu direksiyon, 15 inçlik çelik jantlar.

Highline: Comfortline’a ek olarak, park sensörleri, beyaz LED ambiyans aydınlatma, çok fonksiyonlu direksiyon, deri kaplı el freni ve vites kolu, 15 inçlik alüminyum jantlar.

Özel model Beats: ABD’li kulaklık üreticisi Beats’in 300 Watt’lık ses sistemi, siyah dış ayna gövdeleri, tavan ve motor kaputunda dekoratif folyolar, Velvet Red renkli gösterge paneli, 16 inçlik alüminyum jantlar.

GTI: 200 HP’lik 2.0 TSI motor, spor süspansiyon, 17 inç alüminyum jantlar, petek dokulu ızgara, ön alt spoyler, sis farları, çamurluk genişletmeleri, kırmızı kaliperler, LED stoplar, çift egzoz çıkışı, ekose döşemeli spor koltuklar, çok fonksiyonlu spor direksiyon.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.