Dedepark, yedi salonla iş ve özel aktivitelere ev sahipliği yapıyor

Bölge Ekleri - - ESKİŞEHİR -

Eskişehir’in ‘Business Concept’ oteli Dedepark, iş ve özel aktiviteler için yedi ayrı toplantı salonunda hizmet veriyor. Kasım ayında MFÖ ile konser serisi başlattıklarını ve benzer etkinlikleri Türkiye’nin önde gelen sanatçı ve gruplarıyla sürdüreceklerini kaydeden Dedepark Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Atılgan, “Minimalist mimari ve iç dekorasyon ile tasarlanmış olan, Eskişehir’in ‘Business Concept’ oteli Dedepark’ta misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için çalışıyoruz. Davet ve organizasyon anlayışına yepyeni bir soluk getirdik. Misafirlerimizin özel günlerini daha da özel yaşamaları için tüm detayları düşündük. Organizasyonlara iki salonumuz ve havuz başı mekanımız ile ev sahipliği yapıyoruz. Her türlü organizasyona uygun, 10 kişiden 750 kişiye kadar kapasitesi bulunan, misafirlerimize özel resepsiyonların, özel toplantıların ve kongrelerin düzenlenebildiği yedi ayrı toplantı salonu, müşterilerimize özel ofis, son teknoloji ekipmanlar, kablosuz internet olanağı ve konukseverliğimiz ile iş ve özel aktiviteler için en ideal konsepti sunuyoruz” diye konuştu.

Dedepark Hotel’in 2012 yılına girerken Roof Bar’ını ocakbaşı konseptiyle, Şehr-i Mey Restaurant adıyla hizmete açtığını hatırlatan Mustafa Atılgan, “Şehr-i Mey’in maksimum kapasitesi kış aylarında 100 kişi oluyor. Teras bölümünün de uygun mevsimlerde devreye girmesiyle kapasite iki katına kadar çıkıyor. A’la Carte menüsü de bulunan Şehr-i Mey, Eskişehir’i 360 derece gören bir manzaraya sahip” ifadesini kullandı. Atılgan, 80 kişilik Zey A’la Carte Restaurant’ın ise Türk ve dünya mutfağından oluşan menüler sunduğunu aktardı. Yönetici süiti, bedensel engelli odası ve 63 standart oda, sigara içilmeyen katlar, fitness merkezi, lobi kafe, açık havuz, snack bar ve toplantı salonlarına sahip olduklarını ileten Atılgan, “Minimal dekorasyon ile döşenmiş odalarımız, sıcak soğuk havalandırma, minibar, LCD televizyon, telefon, kablosuz hızlı internet erişimi, güvenlik kasasına sahip bulunuyor” dedi. Dedepark’ın sunduğu diğer hizmetleri; Business Center, hediyelik eşya, 24 saat oda servisi, uçaktren bilet işlemleri, araç kiralama servisi, döviz işlemleri, açık-kapalı otopark, çamaşırhane ve kuru temizleme şeklinde sıralayan Mustafa Atılgan, otelin kuruluş hikayesini şöyle dile getirdi: “Büyük dedemiz Hacı Murat Atılgan tarafından 1942 yılında kurulan Marka Kiremit ve Tuğla Fabrikası, 1990 yılında tesisin şehir içinde kalması nedeniyle kapatıldı. Bölgenin imara açılmasından sonra dede yadigârı topraklarda otel projesini başlattık. İki yıl süren inşaat çalışmasından sonra otele Hacı Murat dedemizin ismini verdik.”

BEDENSEL ENGELLİLER İÇİN DE ODA VAR

Otelde yönetici süiti, bedensel engelli odası ve 63 standart oda, sigara içilmeyen katlar, fitness merkezi, lobi kafe, açık havuz, snack bar ve toplantı salonları bulunuyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.