Atıcı Beton, her türlü altyapı ve hammadde hizmetini veriyor

Bölge Ekleri - - ESKİŞEHİR -

Hazır beton sektöründeki ihtiyacı karşılamak amacıyla bu yıl faaliyetlerine başlayan Atıcı Beton, sektörde önemli bir yer edinmeyi amaçlıyor. Aynı zamanda hazır beton imalatı, altyapı, inşaat, taahhüt, agrega ve asfalt alanlarında hizmet veren firma, Eskişehir’de üç adet beton pompası, 15 adet 12 metreküp kapasiteli mikserle hizmet veriyor. Firmalarının saatte 180 metreküp üretim kapasitesi ile ülkedeki üçüncü büyük tesis olduğunu söyleyen Atıcı Beton Şirket Müdürü Bilal Atıcı, hazır beton imalatı için gerekli her türlü altyapı ve hammadde hizmetini verdiklerini söyledi. Kaliteli ürün ve hizmet vermenin öncelikli amaçları olduğunu belirten Atıcı, üretimlerinin TSE EN 206-1 ve CE koşulları ve şartlarına uygun olduğunu dile getirdi. Atıcı, “Hazır beton imalatımızla şu anda yaklaşık 35 kişilik istihdam sağlamaktayız. Bu rakamın önümüzdeki yıl iki katını bulacağını ümit ediyoruz” dedi.

Beton sektörüne yeni girmiş olmalarına rağmen piyasada iyi bir yere geldiklerini dile getiren Bilal Atıcı, “Beton sektörüne olan hizmetlerimiz henüz çok yeni olmasına rağmen 1975 yılından bu yana faaliyetini sürdüren Atıcı Mıcır şirketi- miz ile kum, nakliyat, inşaat taahhüt işlerinin yanı sıra Eskişehir Kozkayı’daki kırma-eleme tesisimizle taş ocağı konkasör işletmeciliği de yapıyoruz. Kırmataş, kırmataş ürünleri imalatı ve nakliyesi, iş makinesi, yol altyapısı inşaatı, köprü ve menfez geçitleri inşaatları, yol üstyapı inşaatları, konut inşaatı ve projelendirme, peyzaj ve çevre düzenleme hizmetleri de gerçekleştiren Atıcı Mıcır, ISO 9001 ve TSE kalite belgelerine sahip bulunuyor. Bu şirketimizden kaynaklanan tecrübemizi de Atıcı Beton’la birleştirerek Eskişehirliler’e daha kısa sürede sorunsuz ve kaliteli betonu vermeyi taahhüt ediyoruz. Önümüzdeki süreçte çok daha iyi yerlere geleceğimizi ve beton sektöründeki ihtiyaçlara kısa sürede cevap vereceğimizi düşünüyorum” ifadesini kullandı. İnşaat sektöründeki arz eksikliğini fark edip bu sektöre girdiklerini ifade eden Bilal Atıcı, özellikle Eskişehir’de inşaat sektörünün bu yıl canlı olacağını düşündüklerine değindi. İnşaat sektöründe büyümeyi ve yatırımlarını artırmayı planladıklarını aktaran Atıcı, “İnşaat sektörü ekonominin lokomotifi durumunda. Piyasadaki canlılığı bu sektöre borçluyuz” şeklinde konuştu.

12 METREKÜP KAPASİTELİ 15 MİKSERLE HİZMET VERİYOR

Hazır beton imalatı, altyapı, inşaat, taahhüt, agrega ve asfalt alanlarında hizmet veren firma, Eskişehir’de üç adet beton pompası, 15 adet 12 metreküp kapasiteli mikserle hizmet veriyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.