Esyapı, altyapısında modernizasyona gidecek

Bölge Ekleri - - ESKİŞEHİR -

Prefabrik üretiminin altyapısında modernizasyona gideceklerini açıklayan Hasan Fatih Sakallı, bu yıl gerçekleştirdikleri Ar-Ge projelerine ek olarak 2013 yılında mevcut döküm ve kalıp hatlarını iyileştirerek üretim hızını artırmayı planladıklarını kaydetti

Prefabrike betonarme yapı ve cephe elemanları, taşıyıcı sistem ürünleri, prefabrike kent mobilyaları ve altyapı ürünleri imalatı yapan Esyapı Prefabrik, altyapısında modernizasyona gidecek.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde 1998’ten bu yana inşaat sektörüne hizmet veren Esyapı Prefabrik’in yıllık 30 bin ton üretim kapasitesine sahip olduğunu belirten Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Fatih Sakallı, nitelikli iş gücü ve disiplinli çalışmaları ile sektörde Esyapı markasını ve imajını yerleştirmeyi hedeflediklerini söyledi. Eskişehir ve civarındaki endüstriyel yatırımların büyük çoğunluğunun inşaatını gerçekleştirdiklerini söyleyen Sakallı, “Öngermeli ve öngermesiz prefabrike betonarme yapı elemanları, taşıyıcı sistem ürünleri, prefabrike betonarme cephe elemanları, prefabrike kent mobilyaları ve altyapı ürünleri imalatını yapıyoruz. Eskişehir ve civarındaki endüstriyel yatırımların büyük çoğunluğunun inşaatı firmamız tarafından gerçekleştirilmekte, aynı zamanda mimari proje ve danışmanlık hizmeti de firmamız tarafından verilebilmektedir” dedi.

Firmanın, teknik gerekliliklerden ve şartnamelerden ödün vermeksizin tüm taahhütlerini kaliteli bir biçimde ve zamanında teslim ettiğini belirten Hasan Fatih Sakallı, “10 bin metrekaresi kapalı olmak üzere, 20 bin metrekarelik bir alanda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Yıllık üretim kapasitesi 36 bin ton olan firmamız, kurulduğu günden bu yana geçen sürede 1 milyon 800 bin metrekarelik prefabrike yapının inşaatını tamamladı. 2002 yılından itibaren anahtar teslim taahhütlere de giren firmamız, bu süre içinde 610 bin metrekarelik yapıyı anahtar teslim olarak söz verdi- ği zamanda ve söz verdiği biçimde tamamlayarak teslim etti” şeklinde konuştu.

Prefabrik üretiminin altyapısında modernizasyona gideceklerini açıklayan Hasan Fatih Sakallı, bu yıl gerçekleştirdikleri Ar-Ge projelerine ek olarak 2013 yılında mevcut döküm ve kalıp hatlarını iyileştirerek üretim hızını artırmayı planladıklarını aktardı. Kaliteden ödün vermemek için düzenli olarak yöntemlerini gözden geçirdiklerini dile getiren Sakallı, “Büyük holdinglerden küçük şirketlere kadar geniş bir yelpazede müşteri portföyümüz bulunuyor. Firma olarak müşterilerimizi iş ortaklarımız gibi görür ve kendimizle birlikte onları da geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarında yeniden bizimle birlikte çalışmayı tercih etmesi, firmamıza duyulan güvenin göstergesi” diye konuştu.

2002 YILINDAN BERİ ANAHTAR TESLİM PROJE YAPIYOR

Firmalarının kurulduğu günden bu yana geçen sürede 1 milyon 800 bin metrekarelik prefabrik yapının inşaatını tamamladığını belirten Hasan Fatih Sakallı, “2002 yılından itibaren anahtar teslim taahhütlere de giren firmamız, bu süre içinde 610 bin...

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.