Porselensepeti.com, yurtdışına ürün gönderme hedefinde

Bölge Ekleri - - ANASAYFA -

Tüm porselen ve sofra ürünleri markalarını sitelerinde toplayarak büyük bir portal olmayı hedeflediklerini söyleyen Gülden Güral, “En önemli hedeflerimizden biri, uluslararası gönderimlerle, özellikle yerli ürünlerimizi yurtdışındaki nihai kullanıcılara ulaştırmak” dedi

Porselensepeti.com, Türkiye’nin önde gelen porselen markalarından Kütahya Porselen’in ürünlerinin, özel tasarım ve yan ürünlerle e-ticaret platformunda satışa sunuyor. Porselen sepetinin öncelikli hedefi, yurtdışına da ürün göndermek. Porselensepeti.com site kurucusu Gülden Güral, platformun 2011 yılında müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına çözüm üretmeye yönelik olarak kurulan, yeniliklere açık bir e-ticaret sitesi olduğunu anlattı. Kütahya Porselen’in ürünlerini, özel tasarım ve yan ürünlerle online alışverişte satışa sunduklarını belirten Güral, tüm sofra ürünlerini bir araya toplayarak müşterilerin ihtiyacı olan her ürüne tek tıkla ulaşmalarını sağladıklarını ifade etti. Güral, “Sadece ürün gamımızla değil sunduğumuz cazip hizmetlerimizle de her yaşa ve profile hitap etmeyi amaçlıyoruz. Türkiye’nin en büyük porselen mağazasıyız. Tüm porselen ve sofra ürünleri markalarını sitemizde toplayarak büyük bir portal olmak hedefindeyiz. En önemli hedeflerimizden biri, uluslararası gönderimlerle, özellikle yerli ürünlerimizi yurtdışındaki nihai kullanıcılara ulaştırmak olacaktır. Bu doğrultuda sitemizin farklı dillerdeki versiyonlarını da hazırlıyoruz” diye konuştu.

“Fiyat aralığı geniş”

Yüzlerce koleksiyonun yer aldığı Porselensepeti.com’da fiyat aralığının oldukça geniş olduğunu belirten Güral, “Porselensepeti.com’da 15 TL’den 15 bin TL’ye kadar çok geniş fiyat aralığına sahip ürünler yer alıyor. Online alışveriş sitemizde dekoratif objeler, elektrikli küçük ev aletleri ve koleksiyonerlerin beğenisini toplayan el yapımı ürünler de bulunuyor. Sadece ürün gamımızla değil, sunduğumuz cazip hizmetlerle de her yaşa ve profile hitap ediyoruz” dedi. Güral, sözlerine şöyle devam etti: “Başta porselen olmak üzere sofra ürünlerindeki çeşitliliğimiz, sürekli gelişen markalarımız ile oldukça keyifli bir proje haline geldik. NG Kütahya Porselen ürünlerinden seçilen modeller Porselensepeti.com’a bildirildiğinde, ürünün muadili veya farklı bir çeşidi, tek bir kişi talep et- se bile siteye ekleniyor. Porselensepeti.com olarak firmaları da düşünerek firma sahipleri, çözüm ortakları, çalışanlar ve mağaza çalışanlarının taleplerini karşılamaya yönelik olarak ‘kurumsal satış’ hizmeti de sunuyoruz.”

“Online alışveriş, her ne kadar internet üzerinden çalışma da olsa müşterilerinizle karşılıklı ilişkiye dayalıdır” diyen Gülden Güral, “Müşterilerimizin beklentilerine her zaman kulak vermeli ve kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak bu beklentiler doğrultusunda geliştirmeliyiz. Porselensepeti.com olarak, sadece alışagelmiş ürünleri değil farklı beklentileri de düşünerek yeni ve özel tasarımlarla müşterilerimizin karşısına çıkmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

“Her yaşa hitap ediyoruz”

Online alışveriş sitelerinde porselen ve sofra ürünlerinin dışında dekoratif objeler, elektrikli küçük ev aletleri ve el yapımı ürünler bulunduğunu aktaran Porselensepeti.com site kurucusu Gülden Güral, “Sadece ürün gamımızla değil, sunduğumuz cazip hizmetlerle de her yaşa ve profile hitap ediyoruz” dedi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.