123 BLUZ

Beden 44, 46, 48, 50, 52 Belden itibaren boy 78 cm

Burda - - Klasİk -

Kumaş önerisi:

İnce ve dökümlü kumaş. Orijinal kumaş: İpek kumaş. Malzeme: Tela ve tela bant. 1 düğme. Patronu paftadan aktarın. 21 ve 21 A ile 22 ve 22A patronları ek çizgisinden yapıştırın. 123 numaralı modele ait çizgilere ve sayılara dikkat edin. a parçasını doğrudan kumaşa çizin.

Dikiş ve baskı payı:

Dikişler ve kenarlar için 1.5 cm, baskı ve yan yırtmaç kenarları için 4 cm. a parçasına pay dahil.

Biçilecek parçalar:

21 Ön parça 2x 22 Arka parça 2x 23 Ön pervaz kumaş katından 1x 24 Arka pervaz 2x 28 Volan kol 2x 29 Alt sol ön volan 1x 30 Üst sol ön volan 1x a) İlmek ilik için verev şerit 1x Tela için bkz. biçki planı. Tela bandı arka açıklık kenarlarına, ön parçaların omuz kenarlarına ve ön ile arka parçalardaki cep girişi kenarlarına ütüleyin, zincir dikişi dikiş çizgisinde.

İşlem sırası:

Sol ön volanın üst dar ve uzun n dış kenar payını 5 mm ende kesin, sürfile yapın ve içe ütüleyin. Kenara dikiş çekin. Volanı tersi yüzünde sol ön parçanın üstüne koyun, sürfilesiz uzun kenarı orta dikiş kenarına teyelleyin, bu sırada alt volan ucu ön parçanın yatay çizgisinde, volanın yatay çizgisi yaka açıklığı köşesi işaretinde. Ön orta dikişi yaka açıklığı çizgisinden alt kenara kadar dikin, dikiş payını ütüleyerek açın, bu sırada volanı sol ön parçanın üstüne yatırın. Üst volan ucunu yaka açıklığı köşesinde boşta bırakın.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.