YENİ KLASİKLER

Motorcu ceketi, düz kesimli elbise, uzun yelek: Bu parçalar kombinasyon çeşitliliğinin temel taşlarıdır. Leopar deseni, dekoratif fermuar ve suni deri gibi ayrıntılarla cilalanmış halleriyle büyük beden modasında karşınızda!

Burda - - Büyük Beden -

MOTORCU CEKETİ Beden 44 – 52 Asil bir tarz, ateş gibi bir görüntü: Kalça boyundaki ceket leopar deseniyle farklı bir ivme kazanmış, klasik ayrıntılar ise aynen korunmuş.

MİDİ ETEK Beden 44 – 52 Ceketteki fermuar ayrıntısı etekte de tekrarlanıyor ve ortaya modern bir kostüm çıkıyor. Eteğin fermuarını diz üstüne kadar açarak içteki godeyi sergilemek şart!

ELBİSE Beden 44 – 52 Dolabınızda yeterince düz kesimli elbise varsa, iki parçalı gibi görünen bu model tam size göre. Delik desenli kumaşı göz alıcı ama modelin iş yeri ciddiyetini bozmuyor.

UZUN YELEK Beden 44 – 52 Blazer kadar havalı, hırka kadar şık: Kanat yakalı yeleğin önü XL çıtçıt ve kuşakla kapanıyor.

ELBİSE Beden 44 – 52 60’lı yılların klasiği evaze elbisenin modern yorumu: Dekoratif metal fermuarla süslü elbisenin boyu diz hizasında.

MİDİ ETEK Beden 44 – 52 Tokalı geniş kemeri ve altından gode çıkan yan fermuar uygulamasıyla dar ya da fermuarı bele kadar açarak bol evaze etek olarak kullanacağınız bir model.

ELBİSE Beden 44 – 52 Gayet sade ve bir o kadar rafine elbise, kollarındaki damla formunda pencerelerle hareketlenmiş. Eteğindeki derin yan cepler tasarıma bir tutam spor çizgi katmış.

BLUZ Beden 44 – 52 Günlük kıyafetleriniz arasında yer alacak gayet havalı bir seçim: Robası ve kolları suni deri, metal delikli bordürü Rock tarzı.

Kumaş: Polyester 124A

Kumaş: Krep 126A

Kumaş: Pamuklu kumaş 127B

Kırlangıç kuyruğu modelindeki yeleğin çift yanlı yırtmacı hareket özgürlüğü sağlayan bir ayrıntı.

Kumaş: Saf yün kumaş 122B

123

Kumaş: Polyester krep

Dişleri görünen fermuar dikişi son derece kolaydır. İsteyen deri bordür yerine metal zımbalı grogren bant kullanabilir.

Kumaş: Polyester krep 124B

Kumaş: Gabardin 126B

Kumaş: Suni deri 125

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.