GÜNLERİNİZ GÜZEL BAŞLASIN, ŞIK GEÇSİN!

Uzay keşfine çıkan tasarımcılar etkileşimlerini yarım ay dede şeklindeki çanta ve yıldızlarla yansıttı!

Burda - - Hobi̇ El İşi̇ -

Malzeme: Metalik deri, siyah deri parçası, deri tutkalı, mıknatıslı düğme, kanca, vidalı halkalar, tela, çift taraflı yapışkanlı tela, pamuklu kumaş, iplik, klips, zincir, makas, kerpeten, kalem, toplu iğne, tornavida, patron ( Model 134).

1. Adım: Siyah der deriye tela ütüleyin, bunun üstüne çift taraflı yapı yapışkanlı tela ütüleyin: Metalik deriden ay mo motifinin ön ve arka yüzünü biçin ve tela ütüleyin. 2. Adım: Şablonu kullanarak deriden gözü biçin.

3. Adım: Çift taraflı tela yapıştırılmış gözü çantanın ön yüzüne koyun ve ütüleyin. Deri hassas bir materyal olduğu için folyo üstünden ütülemelisiniz. 4. Adım: Sonra gözü dikin.

5. Adım: Deriden iki çanta ağzı ( iç taraf için) biçin ve tela ütüleyin (tela paysız biçilecek). Mıknatıslı düğme yerini işaretleyin.

Gece partiye giderken, gündüz sokağa çıkarken… ay şeklinde tasarlanmış deri çantayla güneş gibi parlayacaksınız.

6. Adım: Düğme için çift taraflı küçük kesikler yapın ve mıknatıslı düğme parçalarını takın. 7. Adım: Astar: Pamuklu kumaştan 1x biçin, yüzü yüzünde deri iç kenarın altından dikin. Sonra dikiş payını pamuklu kumaş tarafına ütüleyin ve sabitlemek için makine çekin. 8. Adım: Yapışkanlı telayı astar ve iç kenarlara ütüleyin. Ardından deri ön ve arka parçaları ütüleyerek birleştirin. 9. Adım: Ön ve arka parçaları çantadaki açıklıktan (dış kenardan 7 cm) işarete kadar tek tek dikin. 10. Adım: Köprüler: 1.1x7 cm ölçülerinde iki deri bant ant kesin, ortalarına birer delik açın. n. 11. Adım: Tornavida ile deliklere halkaları takın. 12. Adım: Deri köprülerin uçlarına deri tutkalı sürün. 13. Adım: Köprü parçalarını ön ve arka çanta parçalarının iki yanına yapıştırın. Sonra dış kenarın 2 cm içinden ay çantayı kenarlarında dikin. 14. Adım: Zinciri kancalarla halkalara takın.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.