HAVALAR SOĞUDU

Feminen ceket, manto ve elbiselerin zamanı geldi. Çiçek deseni ile soft renkler ön planda!

Burda - - Güncel Moda -

CEKET Beden 34-44

En ince ayrıntısına kadar dikkat çekici bir ceket: Bele oturan modelin kolları dar, cepleri patlı. Verev ön pattaki düğmeler çene altına kadar kapanabilir ya da rever olarak üst düğmeler açık bırakılabilir. Elbise üstüne ya da pantolon ve bluz üstüne çok yakışan bu modelin dikişi Dikiş Okulu sayfalarında.

Kumaş: Jakar

ETEK Beden 36 – 44

Minimalist bir siluet, farklı bir tarz: Evaze modelin önündeki verev dikişler ayrıca el işiyle vurgulanmış. Dar bel kesimiyle üste gayet güzel oturan bir çalışma.

Kumaş: Yünlü

ELBİSE Beden 36 – 44

Üstü düz, altı desenli elbise etek bluz gibi duruyor. Streç kadife kumaş bedenin kıvrımlarıyla uyumlu, asimetrik eteği anvelop kesimli, önündeki volan feminen bir ayrıntı.

Kumaş: Desenli kumaş ve streç kadife

KAPÜŞONLU MANTO Beden 36 – 44

Tam sonbahara uygun bir model! Yumuşacık yünlü kumaşın renk geçişleri olağanüstü, dev yakası aynı zamanda kapüşon oluyor, takma cepler elleri soğuktan koruyor. İster bol, ister beli kuşaklı kullanın.

Kumaş: Yünlü

TUNİK Beden 36 – 44

İlk bakışta gayet minimalist bir model ama ikinci bakışta göğüs ve kollardaki pens ayrıntısı dikkat çekiyor.

Kumaş: Dökümlü kumaş

VOLANLI ELBİSE Beden 34 – 42

İster hafta sonu, ister iş yeri: Bu elbise her koşula uyum sağlayan bir model! Sırrı mı? Yan dikiş, yaka açıklığı ve bel bandında araya alınan volan modele stil kazandırmış, cepli dar eteği minik pilikaşelerle üste oturmuş. Ayrıca: Daha klasik tarzdan hoşlanıyorsanız elbiseyi tek renk kumaştan dikebilir, volanları zıt renkte çalışabilirsiniz.

Kumaş: Dökümlü kumaş

BLUZ Beden 72 – 88

Bluz koleksiyonunuzda mutlaka yer alması gereken bir parça: Yakasız modelin ön parçaları üst üste binerek, altta birbirine dolanıyor. Kolları manşetli, arkası robalı ve pilili.

Kumaş: Krep

ETEK Beden 17 – 21

Streç kadifeden süper şık bir dar etek tasarımı. Kadifenin ışığı yansıtma özelliği de yabana atılmamalı.

Kumaş: Streç kadife

BLUZ Beden 36 – 44

Yaka dekoltesini çevreleyen pat yanda düğümlenerek modele şelale yaka havası veriyor. Ekstra uzun ve dar kollarına karşın ön ve arka parça kesimi hafif evaze.

Kumaş: Desenli jarse

PARKA Beden 36 – 44

Parka ille de erkeksi bir dış giyim olmamalı dedik ve çiçekli kumaştan böyle bir alternatif tasarladık: Cep kapakları ve roba kenarları ince fırfırlı, beli tünel kuşaklı. Ayrıca kol ağızlarının bolluğu biritlerle, yan dikişlerdeki yırtmaçlar metal fermuarla ayarlanıyor.

Kumaş: Jarse

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.