Yenilikçi çözümler arıyoruz

Capital (Turkey) - Green Business - - CEO GÖRÜŞÜ -

050 yılında dünya nüfusu 9 milyar kişiye çıkacak ve insanların yüzde 70’ i şehirlerde yaşayacak. Herkesin başının üstünde bir çatıya, temiz suya ve elektriğe ihtiyacı var. Dünyanın nüfusu ve talepleri artmaya devam ederken gezegenin kaynaklarının ise bir sonu var. Sürekli büyüyen dünya nüfusunu sürdürülebilir gıda arzıyla doyurabilme zorluğu, önümüzdeki on yılların en kritik konusudur.

BASF olarak, bu sorunları uzun yıllardır inceliyoruz ve 150’nci yıldönümümüzü kutlamakta olduğumuz 2015 yılında enerji, gıda ve şehir yaşamı olmak üzere üç konuya odaklanarak oluşturduğumuz Creator Space platformuyla bu global zorlukların üstesinden gelebilmek için yenilikçi çözümler arıyoruz.

150’nci yılımızda dünyayla birlikte yarattığımız bu ortak bilinç, BASF’nin gelecek 150 yılında da sürdürülebilir bir dünya oluşturabilmek için gelecek nesillere çok önemli katkılar sağlayacak. Bu vesileyle sizleri de Creator Space platformuna katılmaya davet ediyorum. Böylece kurulacak iletişim ağlarıyla yeni anlayışlar ve çözümler geliştirmek üzere işbirliği yaparak herkes sürdürülebilirliğe katkıda bulunabilir.

2015 yılının bu son sayısını keyifle okuyacağınızı umuyor, 2016 yılının tüm dünyaya sürdürülebilir bir yaşam getirmesini diliyorum.

Saygılarımla.

2

VOLKER HAMMES

BASF Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölge Başkanı ve BASF Türk CEO’su

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.