Doğru kampanya takvimi kazandırdı

Capital (Turkey) - - FINANCE SUITE - ELÇİN CİRİK ecirik@capital.com.tr

te bankacılığın bireysel tarafında asıl küçülme, kredi kartlarında gerçekleşti. Uzmanlar, geçtiğimiz yıl sonunda burada cirosal küçülmenin yüzde 13-15’e ulaşabileceğini öngörüyor. 2014 Kasım sonuçlarına göre bankaların kredi kartı adedi sadece 368 bin artmış durumda. Bu verilere göre bir yılbüyükler içinde sadece İş Bankası kredi kartı sayısında büyüme yakalamayı başarıyor. Cirolarda da önemli düşüşe rağmen Kasım 2013- Kasım 2014 arası İş Bankası’nın kartı Maximum’da yüzde 11 ciro artışı görülüyor. Kredi kartlarından sorumlu İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen ile bu gelişmeyi konuştuk:

İŞBİRLİKLERİNİN ETKİSİ “Maximum Kart kullanıcıları ve üye işyerleri nezdinde cazip ödeme aracı olarak kullanımımızı sürdürmek amacıyla müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı alanlarda farklı kurgularla hazırlanan istikrarlı bir kampanya takvimiyle ilerledik.

Perakende sektöründen çok sayıda markayla kurduğumuz güçlü işbirlikleriyle birebir yürüttüğümüz uzun soluklu kampanyalarımız oldu.

Ayrıca akaryakıt, market, giyim, beyaz eşya, mobilya, elektronik, turizm, havayolu, e-ticaret, eğitim gibi harcamaların yoğun olduğu sektörlerde müşterilerimiz tarafından tercih edilecek teklifler içeren yıla yaygın kampanyalar hazırladık. 2015’ TE DE AGRESİFİZ Gençler ve ücretli çalışanların yoğun ilgi gösterdiği, sektörde toplam harcama içinde payı artan elektronik ticaret sektörüne özel önem veriyoruz, e-ticaretin önde gelen markalarıyla güçlü işbirlikleri kuruyoruz.

Kartlı ödeme sistemlerinin gelişmesi ve yaygınlaşmasından artan oranda pay almak her zaman önceliğimiz. 2015 yılında da bu alanda büyümenin, sektörden yüksek seyretmesini bekliyoruz. Maximum Kart sahiplerine alışverişlerde sunduğumuz sürekli avantajların yanı sıra Müzekart hizmetimiz, Cinemaximum sinemalarındaki ayrıcalıklarımız, spor, eğlence, yeme-içme sektöründeki tekliflerimizle çalışmalarımızı yürütüyoruz.”

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.