“4 YIL SONRA İŞTEN UZAKLAŞACAĞIM”

Capital (Turkey) - - SÖYLEŞİ -

DENGEDE İYİYİM

Günde 10 saatin üzerinde çalışıyorum ama iş ve özel yaşam dengesi kurma anlamında kendimi başarılı görüyorum. Hafta sonları mümkün mertebe Ankara’da ailemle olmaya çalışıyorum.

JİMNASTİK YAPIYORUM

Spor yapmak için zaman ayırıyorum. Tenis oynuyorum. Her sabah yürüyor, jimnastik yapıyorum. Kış ve yaz aylarında dönem dönem kısa tatillere kaçıyorum. Kışın genellikle yurtdışında 3-4 günlük bir kayak tatili yaparım. Yurtdışının kayak tesisleri daha emniyetli daha güvenli.

KAYAKTA TERCİHİM

Türkiye’deki tesislerin de onlardan geri kalır yanı yok. Geçen yıl Erzurum’a gittim, çok beğendim. Bazen Uludağ’a gidiyorum, Kartalkaya Ankara’ya yakın bazı hafta sonları oraya kaçabiliyoruz.

DETOKS KAMPLARI

Yazın da mümkün mertebe Bodrum ve Marmaris’e gidiyorum. Oralarda tekneyle tatil yapma imkanı bulabiliyorum. Bir de benim özel spor kaçamaklarım var. Fırsat bulunca bir spor okuluna ya da detoks yapılan kamplara gidiyorum.

İKİNCİ NESİL BAŞLADI

4 yıl sonra iş temposunu yavaşlatacağım. İkinci nesil şirketlerde çalışmaya başladı. İnşaatın haricinde diğer bütün sektörlerde profesyonel arkadaşlar var. 4 yıl sonra kendime daha fazla zaman ayırarak işten uzaklaşmayı hedefliyorum.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.