MUTLU ÇALIŞANLAR MUTLU MÜŞTERİLER

Capital (Turkey) - - CAPITAL’DEN - (Cathy Murphy)

Virgin America’daki çALışANLARıNıZ TARAFıNDAN üRETILMIş “MUTLU MüZIK” VIDEOSUNA BAYıLDıM. BU VIDEONUN REKLAMıNı SOSYAL MEDYADA YAPARKEN GöSTERDIğINIZ çABALAR GERçEKTEN SON DERECE PARLAK VE HOşTU. İş HAYATıNı çALışANLARıN MUTLULUğUNU ARTıRMAYA ADAMış BIR KADıN OLARAK SIZIN IçGöRüLERINIZE BüYüK BIR SAYGı DUYUYORUM. TEBRIKLER! Cathy, benim bu dünyada en fazla hoşlandığım üç şeyden bahsetmişsin: Müzik, dans etmek ve mutlu çalışanlar. Biz Virgin’de çalışanlarımız kendilerini mutlu hissettikleri zaman müşterilerimizin de büyük bir ihtimalle mutlu olacağını düşünürüz. Hayatta en çok bizim ekiplerimizin kendilerini eğlendirdiklerini görmekten hoşlanırım.

CEVAP:Bahsettiğin videoda bizim Virgin America’nın dünyanın dört bir köşesindeki çalışanlarından oluşan ekiplerinin üyeleri Pharrel Williams’ın meşhur şarkısı “Mutlu” eşliğinde neşeli bir şekilde dans ediyordu ve bu çalışanların bir yandan kurtlarını dökerken diğer yandan da çok sıkı çalıştıklarını da net bir şekilde görebilirsin.

Ben kariyerim boyunca daima deneyime, niteliğe dayalı eşsiz bir karaktere ve enerjik bir kişiliğe değer vermişimdir. Bu süreçte neşeli ve kendini ifade etmeye hevesli çalışanların akıllarına yeni fikirler geldiğinde ve yeni perspektifler sunacaklarında hiç utanmadan ortaya çıkıp onları söyleyebilme ihtimallerinin çok yüksek olduğunu keşfettim. Elbette masaların arasındaki koridorlarda dans etmek herkese göre değildir. Ancak kesinlikle yüzlerde bir gülümseme oluşturmanın ve yeni fikirlerin kıvılcımını tutuşturmanın bir yoludur.

Kariyerime müzik endüstrisinde başladım ve

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.