“4 NESİLDİR KIRMIZI ET SEKTÖRÜNDEYİZ”

Capital (Turkey) - - NASıL BAŞARDıM? -

paylaşmayı seven, profesyonellere hareket alanı tanıyan, şirketimle birlikte çalışanlarımı ve sektörü de üst noktaya taşımak isteyen bir yöneticiyim. 4 nesildir kırmızı et sektörünün içerisinde olan bir aileyiz. Kırmızı et sektörüne olan konsantrasyonumuz nedeniyle bu konuda tecrübe sahibiyiz. Ayrıca şirketimizdeki profesyonelleri aile olarak her zaman destekledik. Onlara alanlarında inisiyatif tanıdık, vizyoner kararlar alırken mutlaka fikirlerine değer verdik. Dolayısıyla aile şirketi olmamıza rağmen kurumsallık kavramıyla birlikte başarıyı yakaladık. tüketicilerle buluşturma gibi birçok konuda öncü firma olarak, sektörün gelişimine katkı sağladık.

Bu katkılarımız nedeniyle çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından ödül ve plaketlerle taltif edildik.

Örnek vermek gerekirse 2010 yılında Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı tarafından “Gıda Alanında Yılın Şirketi” ödülüne layık görüldük. Yine aynı yıl TSE tarafından düzenlenen 23. Altın Ambalaj Yarışması’nda “Macar Salam 200 gr. Ayrılabilen Avantajlı Paket” ürünüyle “Altın Ambalaj Ödülü” kazandık.

Bu ödül sonucunda katılmaya hak kazandığımız, Dünya Ambalaj Örgütü (WPO) tarafından organize edilen Worldstar Ambalaj Ödülleri’nde de, gıda kategorisinde “Dünya Altın Ambalaj Ödülü”yle onurlandırıldık.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.