İLK 100 GÜNÜM

Capital (Turkey) - - SÖYLEŞİ -

WEB’DEN BAK

Öncelikle internet tarafında ‘Click&collect’ uygulamasını geliştirdik. Yani web’den bak mağazadan teslim al uygulamamızı daha da iyi bir noktaya getirdik. Teknosa Mobil’i 2015’in ilk çeyreğinde hayata geçirdik. Mobil iletişim hizmeti vermeye başladık. TeknoSA mobil hattı alan herkese de TeknoSA’daki tüm teknolojileri özel avantajlarla sunuyoruz. 2018’e kadar 1 milyon aboneyi geçmek istiyoruz.

DR. TEKNOLOG

Nisan ayında katma değerli hizmetlerimizi tek bir marka çatısı altına topladık. TeknoSA Dr. Teknolog ile teknolojiye hayat veren çözümler sunuyoruz. Şu anda belli mağazalarımızda 20’ye yakın teknoloji doktoru işbaşında. Dr. Teknolog hizmet paketleri ile tüketiciler ek garantiden kuruluma, teknik destekten korumaya teknolojiyle ilgili geniş kapsamlı hizmetlerden, mağazada, telefonda, evde ve iş yerinde faydalanabiliyor.

TEKNOSA MARKASI

Temmuzda kendimize ait özel markalı akıllı ürünleri ilk kez tüketicilerle buluşturduk. Bu kategori de teknoloji perakende sektöründe bir ilk. TeknoSA Preo P1 model akıllı telefon ve Pwatch akıllı saat ile ileri teknolojiyi, erişilebilir fiyatlarla tüketicilere sunmaya başladık.

MÜŞTERİNİN YANINDA

Müşterinin teknolojide tek adresi olmayı hedefledik ve bunun üzerinde çalışıyoruz. Teknosa.com’un mağazalarla evlenmesi konusunda çalışıyoruz. Önceliği buraya verdik. İnternet, mobil uygulamalar, mağazalar, yani ilk 100 günde müşteri neredeyse orada olmaya çalıştık.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.