“ANADOLU’DA BÜYÜYECEĞİZ”

Capital (Turkey) - - INSANLAR -

Multinet Up, sunduğu ödeme sistemleri ve akıllı hizmet çözümleriyle sektörün lider şirketlerinden biri... Bugün 21 bine yaklaşan kurumsal müşterisi, 870 binden fazla kart kullanıcısı ve 35 bine yakın üye işyeri bulunuyor. Kurumsal hayatta Multinet Up’ın sunduğu çözümler oldukça çeşitli. Örneğin şirket çalışanlarına yönelik Restonet, Passnet ve Gift ürünleriyle çalışanların yemek giderleri ve mesai kontrolünü tek sistem üzerinden yönetiyor. Multicar ve Petronet ürünleriyle şirketlerin filo ve akaryakıt ihtiyacını, uygun fiyat ve koşullarla karşılamayı vadediyor. Tedarik ve toplu satın alma paketinde ise Multiavantaj platformuyla kurumsal şirketlere tedarik ve toplu satın alma konusunda avantajlar sağlıyor.

Geçtiğimiz yılı 1,4 milyar TL ciroyla kapatan Multinet Up’un bu yılki hedefi ise 1,5 milyar TL’ye ulaşmak. Yılın ilk üç çeyreğini değerlendiren Multinet Up CEO’su Yusuf Ziya Gündüz, “2015’in bizim için gayet iyi geçtiğini söyleyebilirim. Sunduğumuz ödeme sistemleri ve akıllı hizmet çözümleriyle şirketler ve kamu kuruluşlarına verimlilik ve maliyet avantajı sağlamaya devam edeceğiz. Bu açıdan 2015 müşterilerimizi destekleyerek büyüyeceğimiz bir yıl olacak” diyor.

Gündüz, önümüzdeki döneme dair de şirketi daha fazla büyütme konusunda iddialı. Büyümede özellikle KOBİ segmentinde çok önemli bir potansiyel olduğunu düşünüyor. “Ülkemizde şirketlerin kurumsallaşma düzeyi arttıkça, konusunda uzman olan teknoloji şirketleriyle çalışma bilinci de gelişiyor. Şirketler asıl uzmanlık alanı olan işlere odaklanarak, yemek kartı, araç kiralama, seyahat, konaklama ve hediye kartı gibi tüm hizmetlerini Multinet Up’tan tek faturayla alarak hem vergi avantajı sağlayabiliyor hem verimlilik kazanabiliyor” diyor. Bu hizmetleri daha çok KOBİ ile tanıştırmanın kendilerine büyümeyi getireceğini açıklıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.